pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Jaké krabice využijete

Perex

Jistě jste už někdy na internetu zahlédli tipy na to, co dělat s přebytečnými krabicemi. Vyhledat se dají stovky takových nápadů a spousta lidí si krabice vyloženě kupuje kvůli tomu, aby s nimi mohli provádět kreativní psí kusy. Běžné kartonové krabice mají doma opravdu široké využití, ale víte, které se na co hodí nejvíc?

Na všechny možné kreativní hrátky

Jste-li kreativní duše a líbí se vám všechny ty dětské domečky, pirátské lodě, knihovny, tanky, letadla, skluzavky, vláčky, kabelky, kytary, hrady a další věci, co se dají vyrobit z krabic, nejlépe vám poslouží obyčejná klopová krabice. Pro většinu těchto výrobků klopy odstřihnete a je vyřešeno. Na internetu najdete spousty návodů a fotek, které vás zaručeně inspirují. Některé využívají i jiné recyklovatelné materiály jako PET lahve nebo ruličky od toaletních papírů.

 

Na ukládání věcí

Designové kartonové krabice se normálně prodávají v obchodech s doplňky do bytu. Většinou stojí několik stokorun a vy si úplně ty samé snadno vyrobíte doma. Když si zakoupíte obyčejné čisté krabice s víkem a polepíte je hezkým papírem nebo pokreslíte, výsledek bude totožný. Nebojte se je pak vystavit někam na oči – dát na skříň, pod postel nebo narovnat do rohu místnosti. Může to být zároveň efektní doplněk.

Pokud chcete do krabic naskládat staré hračky, nádobí po babičce nebo sezónní oblečení a odnést je do sklepa, není potřeba kupovat ty speciální s víkem. Vystačíte si i s obyčejnými klopovými zmíněnými o něco výše. Nezapomeňte je pak pořádně zalepit a popsat.

 

Na ukládání dokumentů

Dokumenty, staré smlouvy nebo dětské sešity se vyplatí skladovat v ještě jiném typu krabic. Poslouží na to přímo úložná krabice přizpůsobená na formát A4 nebo na šanony. Opět platí, že nesmíte zapomenout si je na hřbetu poctivě popsat. Není nic horšího, než něco hledat v desítkách stejných krabic.

Jestli si nedokážete rozdíly mezi jednotlivými druhy krabic pořádně představit, mrkněte na Centrum-krabice.cz. Mají tam širokou škálu různých kartonových krabic a uvidíte, že ceny nejsou vůbec strašné. Je to záležitost několika desítek korun podle velikosti.

Přejeme hodně kreativních nápadů!


Přidejtre svoji firmu