pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Vytvořte dětem hřiště plné zábavy

Perex

Snad každý, kdo má děti a zároveň zahradu, se snaží vytvořit venku co nejvíce možností zábavy a minimálně jeden herní koutek, kde se děti vyřádí a vybijí přebytečnou energii.

 

Možnost hrát si venku je dnes ceněna, děti potřebují zábavu na čerstvém vzduchu, obzvlášť v dnešní době, kdy je tak jednoduché posadit je před televizi, počítač nebo jim dát do ruky mobil či tablet. Nic ale nenahradí dovádění venku s kamarády, sourozenci nebo s rodiči.

 

Vlastní herní koutek

Děti potřebují pohyb a neustále nové podněty a výzvy. Proto jsou tak oblíbená dětská hřiště, různé prolézačky, skluzavky, pískoviště a další herní prvky. Můžete s dětmi navštěvovat veřejná hřiště, některá jsou dnes velmi pěkná a moderní, ale není nad to, když je můžeme mít pod dozorem na vlastní zahradě. Někdy není čas jít někam na hřiště, ale chceme ratolesti zabavit. Dnes se dají sehnat skvělé herní prvky na zahradu i do herny v interiéru, které jsou zábavné a přitom bezpečné s certifikátem.

 

Dřevěné sestavy s certifikátem

K oblíbeným patří dřevěné sestavy, které skvěle vypadají, nepůsobí rušivě a poskytují spoustu možností zábavy. Můžete je dokonce postupně rozšiřovat a dokupovat jednotlivé herní prvky, podle vaší finanční situace nebo přání vašich dětí. Skvělou záležitostí jsou dětské domečky, které podněcují fantazii a děti si v nich dostatečně užijí svůj vlastní svět. Moderní zahradní domky pro děti koupíte už hotové, stačí je postavit na určené místo a jsou připraveny k hrám. Prodávají se i domečky, které umístíte do obýváku nebo dětského pokoje.

 

Realizace dětského pískoviště

Určitě bychom neměli zapomenout na pískoviště. Patří k základním herním prvkům na zahradě i na veřejných hřištích. Můžeme si ho vyrobit sami, ale jednodušší je koupit ho již hotové, z kvalitního dřeva, vhodné i pro ty nejmenší stavitele a bagristy. Do dětského pískoviště patří zdravotně nezávadný písek a vhodné je pořídit i víko, kterým ho zakryjeme v době, kdy se nepoužívá, abychom zabránili znečištění.

Dětská pískoviště a hřiště najdete na Skluzavky.cz. Pískoviště zde zakoupené sestavíte za půl hodiny, na výběr jsou modely větší i menší, s víkem i bez víka, z nezávadných materiálů a bezpečné konstrukce.


Přidejtre svoji firmu