pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Osvětlení není jen o funkčnosti

Perex

Osvětlení bývá velice často to poslední, na co při zařizovaní myslíme. Stává se, že již máme zařízený celý dům, ale ještě dlouho nemáme všude světla. Někdy osadíme ty nejlevnější s výhledem, že když se zase po nákladné rekonstrukci dáme finančně dohromady, tak do nich zainvestujeme. Jenomže správný přístup je zcela opačný.

 

Luxusní svítidla dokážou i minimalisticky zařízený interiér pozvednout a dodat mu styl. Není zapotřebí přeceňovat nábytek a zejména to přehánět s jeho množstvím. Styl a luxus dodají interiéru lustry, lampy a svítidla.

 

Lustry do obýváku promyslete hned na začátku

Nejvíce atmosféru, kterou nám dopřeje hra se světlem, oceníme v obývacím pokoji. Obvykle nejčastěji zde měníme intenzitu osvětlení. Už před tím, než se pustíme do finálního zařízení obýváku, je třeba důkladně promyslet rozmístění světel a samozřejmě vybrat vhodný design. Mnohdy máme již déle zařízený obývací pokoj a neustále zvažujeme jeho rekonstrukci. Začněte od světel. Luxusní a designové lustry do obýváku, dovedou často mnohem více než nová sedací souprava nebo policová stěna.

 

Dejte šarm své ložnici

Patří lustry do ložnice? Rozhodně! Často právě pro ložnici volíme světla, která se hodí spíše do chodeb, nebo zde skončí světla, která jsme vyřadili z jiných místností. Jenomže do ložnice patří rovněž luxusní svítidla. Volte neutrální barvy, které se nepoperou s jinými barvami ložnice. Právě ona je totiž místností, ve které snad nejčastěji měníme barvy. Je to zejména kvůli povlečení, které je dominantní barvou v místnosti a málokdo z nás s ním neexperimentuje.

 

Luxusní svítidla Kolarz-Kaal Prague

Kvalitní lustry nejen do obývacího pokoje, do ložnice, ale i lustry do kuchyně nebo solitérní osvětlení, jakým jsou stojací lampy, nabízí Kolarz-Kaal Prague. Společnost je generálním zastoupením rakouské mateřské společnosti Kolarz, která je prestižní mezinárodní exportní společností zabývající se velkoobchodem i projektováním osvětlení na míru. Hlavní sklad společnosti je v Praze. S Kolarz-Kaal Prague dostanete do svého interiéru luxusní osvětlení, které zcela změní design vašeho bydlení.


Přidejtre svoji firmu