pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Kdo uklízí vaši kancelář?

Perex

Pro většinu lidí je čistá a uklizená domácnost naprosto samozřejmá. Jak se ale stavíme k úklidu na pracovišti? Také kancelářské prostory vyžadují pravidelnou údržbu a alespoň jednou za čas generální úklid.

 

Pokud jste svou kancelář zanedbávali a uklízeli ji spíše sporadicky, měli byste svůj přístup přehodnotit. Proč je úklid kanceláří tak důležitý, vám prozradíme v následujících řádcích.

 

Předpokládáme, že se v kanceláři setkáváte s obchodními partnery a klienty. Čisté prostředí udělá mnohem lepší dojem než zašlé koberce a mastné fleky na oknech. Dalším důvodem jsou i vaše pocity. Je dokázáno, že na uklizeném pracovišti roste efektivita práce, což není nikdy na škodu.

 

Potřebujete snad další argumenty, které by vás měly přimět k pravidelnému úklidu kanceláře? Jenomže kde vzít potřebný čas? Nezbývá, než se obrátit na profesionály a domluvit se s nimi na podrobnostech.

 

Úklid minikanceláře samozřejmě zvládnete sami, ale uklízet větší prostory nebo rovnou celý komplex – to už je jiná káva. Pro profesionální úklidovou firmu nepředstavuje údržba kanceláří, společných prostorů bytových domů a komerčních prostorů žádný problém. K lídrům v oblasti hlavního města a okolí patří společnost Hokoss, v.o.s., která je na trhu od roku 1995.

 

Pro úklidovou firmu Hokoss pracuje několik desítek zaměstnanců, kteří bravurně zvládají zakázky menšího i většího rozsahu. Poznávacím znamením je profesionalita a individuální přístup ke všem zákazníkům. Portfolio zákazníků tvoří firmy, majitelé a správci velkých administrativních budov, bytová družstva a soukromí majitelé bytových domů.

 

Úklidová firma Hokoss se řídí metodikou Britského institutu úklidových věd a využívá propracovaný systém kontroly kvality odvedené práce. Zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a mají čistý trestní rejstřík. Chcete-li se dozvědět více, zamiřte na www.hokoss.cz.


Přidejtre svoji firmu