pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Certifikát prověřené společnosti

Perex

Certifikát prověřené společnosti mi pomohl v podnikání

 

Centrum výzkumu názoru klientů nabízí firmám, o nichž není na internetu žádná negativní zmínka, Certifikát prověřené společnosti. Svou osobní zkušenost s tímto projektem pospal na stránkách ekonomikon.cz nezávislý finanční poradce.  


„Zabývám se prodejem finančních produktů, proto jsem přijal telefonickou nabídku centra výzkumu názoru klientů k účasti na tomto projektu.  Několik dní od objednávky jsem obdržel obálku, která obsahovala – 3 nálepky s logem Prověřené společnosti a informací Tato firma je držitelem certifikátu Prověřené společnosti 2015, samotný certifikát – elegantní olejový papír zdobený tlustým reliéfem, faktura a prohlášení, že se jedná o jednorázovou platbu,“ doplnil s tím, že po počátečních problémech s přihlášením do systému stránek prověřené společnosti, které s ním rychle vyřešila operátorka společnosti, již rychle vytvořil svou vizitku a v kanceláři vystavil certifikát s očekáváním, co mu tisícikorunová investice přinese. 

 

„Musím říci, že jsem pozitivně překvapen. Nemůžete čekat, že tato forma reklamy z Vás udělá finančního bosse, má jen trochu pomoci k získání nových zákazníků, a mě osobně opravdu pomohla. Několik lidí mi řeklo, že když hledali informace o mé činnosti, našli také mou vizitku na stránkách Prověřené společnosti, která je po zadání názvu mé firmy a města viditelná v první pětce hledaných výsledků. Certifikát Prověřená společnost dělá to, co by měl dělat, vzbuzuje důvěru mezi zákazníky,“ uzavřel své hodnocení projektu Prověřená společnost. 

Všichni, kteří by chtěli doložit důvěryhodnost svého podnikání a zvýšit svou konkurenceschopnost najdou vše potřebné na stránkách www.cvnk.cz nebo www.proverenaspolescnost.cz.


Přidejtre svoji firmu