pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Výprodej podlah za super ceny!

Perex

Neutrácejte zbytečně peníze a využijte náš výprodej podlah

 

Zařizujete si nové bydlení a řešíte nákup vhodných podlahových krytin? Nebo chystáte rekonstrukci Vašeho stávajícího bytu či domu? Ať už vybavujete zcela nové bydlení, nebo jen upravujete to současné, jednou z důležitých součástí jsou kvalitní podlahy. Pokud za ně nechcete utratit příliš mnoho peněz (nebo máte omezený rozpočet), doporučujeme Vám, nahlédnou do nabídky naší společnosti, kde naleznete výprodej podlahových krytin za bezkonkurenčně nejnižší ceny.

 

Nejlevnější podlahy na trhu

Nabízíme nejlevnější podlahy, které ale mají vysokou kvalitu a splňují tak i nároky náročných zákazníků. Nespecializujeme se pouze na jeden druh podlahových krytin, ale v sortimentu máme širokou nabídku zahrnující dřevěné, vinylové i laminátové podlahy, marmoleum nebo různé druhy koberců. U nás nemusíte dělat kompromis mezi kvalitou a cenou – veškeré zboží, jež nabízíme, je pouze od nejlepších světových výrobců. Také musíme podotknout, že se nejedná o poškozené či jinak znehodnocené podlahy, ale pouze o doprodej zásob a výběhových kolekcí. Nabídku společnosti naleznete pod odkazem zde.

 

Outletová prodejna v Hradci Králové

Speciálně na výprodej podlah se zaměřuje náš outlet, který se nachází v Hradci Králové, na adrese Zemědělská 888. Prodejna je otevřena od 9 do 17 hodin a nabízí široký výběr podlahových krytin – vinylové podlahy v dílcích i v rolích, plošné i kusové koberce, klasické dřevěné nebo laminátové podlahy. Bližší představu o sortimentu si můžete udělat na webových stránkách www.barkotexoutlet.cz.

 

Ostatní pobočky

Kromě samotného outletu provozujeme ještě další 4 prodejny. Tři z nich se nacházejí v Praze (sídlo naší společnosti a showroom je součástí objektu Nová Harfa ve Vysočanech, další dvě prodejny jsou na Vinohradech na adrese Vinohradská 50 a ve Stodůlkách na adrese Šafránkova 1238/1), poslední kamennou pobočku pak máme v Brně na adrese Sochorova 23. Podrobnější informace o otevírací době a další kontaktní informace naleznete na našem webu www.barkotex.cz.

 

Jaké druhy podlahových krytin u nás najdete?

Jak už bylo řečeno, naše nabídka podlah je velmi rozsáhlá a vybere si tak prakticky každý – ať už dáváte přednost modernímu designu nebo naopak preferujete spíše konzervativní vzhled, vždy u nás najdete pestrou paletu různých podlahových krytin. Zaměřujeme se zejména na tyto druhy podlah:

  • vinylové podlahy – vinyl je v posledních letech stále oblíbenější materiál, a to zejména díky příznivé ceně, krásnému vzhledu a snadné údržbě. V naší nabídce máme bohatý výběr vinylových podlah v rolích i v dílcích. Ceny začínají již od 190,-Kč/m2.

  • laminátové podlahy – plovoucí podlahy z laminátu vypadají stejně jako tradiční dřevěné, oproti nim jsou ale podstatně levnější. V našich prodejnách najdete tyto podlahové krytiny od předních výrobců, jako jsou společnosti Parador, Pergo nebo Egger. Ceny začínají již od 200,-Kč/m2.

  • dřevěné podlahy – klasický přírodní materiál, který vyniká dlouhou životností a jedinečným přírodním vzhledem. Dřevěné podlahy sice jsou trochu dražší, u nás ale seženete i výprodejové řady za super cenu. Ceny začínají již od 100,-Kč/m2.

  • marmoleum – speciální typ linolea, jež je vyrobeno pouze z přírodních materiálů. Má velmi dlouhou životnost a hodí se tak i do prostorů s velkou zátěží (např. kancelářské objekty, školy, nemocniční zařízení apod.). Ceny začínají již od 420,-Kč/m2.

  • celoplošné koberce – nepřeberný výběr plošných koberců s různými barvami, vzory a motivy. Především v našem hradeckém outletu seženete celoplošné koberce za mimořádně nízké výprodejové ceny. Ceny začínají již od 100,-Kč/m2.

  • kusové koberce – tyto koberce obvykle slouží spíše jako dekorace a jejich pořizovací cena bývá vyšší. Pokud sháníte kusový koberec za rozumnou cenu, zkuste se podívat na nabídku našeho outletu, kde najdete kvalitní kusové koberce, jež vás nezruinují. Ceny začínají již od 605,-Kč/kus.


Přidejtre svoji firmu