pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Spolehlivé výškové práce

Perex

Vykonávání mnohých činností ve výškách je nejen fyzicky značně náročné, ale především nebezpečné. Pokud se i vy rozhodujete, že si objednáte profesionály, můžete se spolehnout na firmu vyskyzavas.cz nabízející své služby zejména v Plzni a Plzeňském kraji.

 

Právě na portfolio činností této společnosti se soustředíme podrobněji a poukážeme i na mnohé konkurenční výhody.

 

Péče o střechy, fasády i okna

Spolehlivé výškové práce Plzeň se zaměřují na veškeré činnosti, jež se týkají údržby nemovitostí. Velmi důležitá je zejména údržba střechy, jejíž povrch se vždy po určité době zanáší prachem. Právě díky němu se může vytvářet podhoubí pro růst mechů a dalších plevelných rostlin. Stejně tak vyžaduje pravidelnou péči fasáda, a to jak u rodinných domů, tak i u firemních objektů. Za pomocí vysokotlakého mytí je zbavena veškerých nečistot a její odstín se razantně změní k lepšímu. Zapomenout nelze ani na okna. U vyšších objektů je k mytí zapotřebí speciálního vybavení. Zmiňované společnost disponuje veškerými potřebami, díky nimž si poradí i s velkými prosklenými plochami ve výškách. Jmenovat bychom mohli především speciální plošiny pro tuto práci. Výjimkou není ani složité průmyslové čištění vyžadující profesionální přístup.

 

Specialisté nejen na výškové práce

Společnost vyskyzavas.cz se zabývá i mnohými dalšími výškovými pracemi, mezi které se řadí například instalace důmyslných systému proti ptactvu nebo realizace velkých reklamních panelů. Firma je součástí velké skupiny PPN group s.r.o. mající pod svými křídly i další známé a spolehlivé služby. Patří mezi ně například vyzehlimezavas.cz, uklizenoshop.cz či uklizenozavas.cz. Pokud tedy budete mimo prací ve výškách potřebovat i úklid a jiné činnosti, můžete se na ni obrátit. Samozřejmostí jsou individuální přístup ke každému zákazníkovi a naprosto profesionální jednání.


Přidejtre svoji firmu