pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Nadčasové zastřešení terasy SKYTRIUM

Perex

Moderní trendy ve světě bydlení přesouvají mohutné pergoly a bytelné altány na druhou kolej, neboť do popředí se prodírá nadčasové zastřešení teras jménem SKYTRIUM.

 

Unikátní novinku představila významná společnost ALBIXON a.s., která se specializuje také na bazény, bazénové zastřešení a vířivky. V následujících řádcích vám prozradíme, jak vybudovat příjemné posezení na zahradě využitelné i za nevlídného počasí.

 

Koncept estetického zastřešení terasy navrhovali přední architekti ve spolupráci se špičkovými designéry. SKYTRIUM se vyznačuje kvalitní lehkou konstrukcí, která je charakteristická specifickým tvarem a perfektní funkčností. Konstrukce je vyrobená z hliníku nejvyšší jakosti.

 

Výhody zastřešení SKYTRIUM

SKYTRIUM se pyšní nespočetným množstvím výhod, přičemž první předností je snadná instalace. K montáži postačí pouze jedna opěrná zeď, ke které se zastřešení terasy připevní. S vysokou odolností jde ruku v ruce dlouhá životnost zastřešení. Dalšími výhodami jsou minimální požadavky na údržbu a výběr z široké palety barevných odstínů. SKYTRIUM je ve své podstatě modulární systém, můžete tak jednotlivé moduly podle potřeby otevřít či uzavřít. Výplně jednotlivých částí tvoří polykarbonát či bezpečnostní sklo.

 

Produktové portfolio zahrnuje tři designové varianty. Prototyp Mia s rovnými liniemi dokonale doplní rodinné domy v moderním provedení. Elegantní model Rio vtiskne punc originality nemovitostem v horských oblastech, neboť zakulacená konstrukce si hravě poradí s napadaným sněhem. A příznivci minimalistického a čistého směru sáhnou po designovém řešení Art.

 

Jestli chcete využívat terasu za domem bez ohledu na aktuální počasí, SKYTRIUM vám splní sen. Oslovte společnost ALBIXON a.s., která má na evropském trhu přední postavení. Můžete se těšit na vysokou kvalitu zpracování a individuální přístup.
Přidejtre svoji firmu