pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Moderně vyzdobené stěny

Perex

Každý z nás občas touží mít vkusně a moderně vyzdobené stěny svého bytu. Mít možnost je rychle a snadno změnit. Toužíte po změně vašeho bytu a hledáte způsob jak jednoduše oživit Vaše stěny? Tak pro vás mám jeden tip.

Samolepky na zeď jsou v poslední době velice oblíbené. Jejich výhodou je obrovský výběr a hlavně to není tak složité jako třeba vymalování celé místnosti jinou barvou. Aplikace samolepek na zeď je opravdu jednoduché a s trochou šikovnosti ji zvládne každý. Samolepky na zeď se nabízejí v několika stovkách variant, takže určitě nebudete mít problém si vybrat.

A jak se dekorativní samolepky aplikují? Nejprve si dobře rozmyslete rozmístění motivů a v případě náročnější kompozice si ho naznačte na zeď. Stěna musí být čistá, suchá a hladká. Samolepky na stěnu naneste pomocí přenášecí fólie, na které je samolepka umístěna. Rovnoměrně ji hřbetem ruky třete, aby se rovnoměrně nalepila, a potom opatrně sejmete fólii. Samolepky na zeď se nechají bez problému sundat či vyměnit a postupně doplňovat dle aktuálních módních trendů. Určitě Vás finančně nezruinují, ceny se pohybují řádově ve stokorunách. Samolepky na zeď jsou vyrobeny z tenké PVC folie, vinylu, která je z jedné strany vybarvena jednolitou barvou a z druhé strany je speciální lepidlo, které perfektně drží na zdi a přitom umožňuje pohodlné odstranění, aniž by byla poškozena zeď. Kvalitní samolepky na zeď jsou určené pouze pro aplikaci na zeď do interiéru a bývají opatřeny přenosovou fólií pro snadnou aplikaci. Samolepky na zeď můžete nalepit nejen na zeď, ale také na zrcadla, dlaždičky, obklady, dřevo i plast.

V poslední době narazíme na samolepky na zeď už i v kancelářích nebo veřejných prostorách. Je to levnější než třeba malování a hlavně časově méně náročná úprava prostorů a jejich aplikaci zvládne i úplný amatér. Nemusíte se bát, že něco zašpiníte barvou nebo lepidlem.

Výběr je veliký, záleží jen na vás, zda v bytě chcete zvířata, květiny, krajiny, abstraktní vzory nebo Vaše dítě touží po dinosaurech či vláčku.


Přidejtre svoji firmu