pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Masivní stoly WoodArt Collection

Perex

WoodArt Collection – přírodní krása vtělena do masivního stolu. Přestavte si krásný vzrostlý listnatý strom. A právě dřevo z takovéhoto stromu můžete mít přímo u vás doma, v podobě kvalitního stolu z kolekce WoodArt od společnosti Rott design.

 

Pro projekt WoodArt se využívá dřevo v jeho původní surové a jedinečné podobě, díky čemuž si můžete vybírat z těch nejkrásnějších stolových desek. Při správném zacházení vám takováto deska stolu vydrží i několik generací. Samotné dřevo pochází z plně obnovitelných zdrojů a má certifikát PEFC, takže se není čeho obávat.

Při výrobě masivní desek stolů z kolekce WoodArt se využívá dřevo z evropských dubů (dub letní, dub zimní), evropských ořešáků či tmavšího ořechu ze severní Ameriky. V přírodě nenajdete dva stejné stromy, v každém z nich jsou zapsány roky růstu a jeho síla. Přesně takový bude i váš nový masivní jídelní stůl – prostě originál.

Ne vždy se však požadavky zákazníka musí shodovat s cítěním truhláře, který dřevo zpracovává, a proto kolekce WoodArt nabízí širokou nabídku již hotových desek, které si doladíte po svém. Surové desky mají na hranách boule a praskliny na různých místech, které v projektu WoodArt záměrně zůstávají nezpracované. A tak už záleží jen na vás, jak deska bude ve finále vypadat. Stačí si jen vybrat druh a design dřeva, zvolit si velikost a další detaily, jako například výplň prasklin, tvar a barvu nohou, možnost nástavných desek apod. Stůl tak můžete dokonale přizpůsobit stylu vašeho domova a vaší fantazii se zde rozhodně meze nekladou.

Desky si pohodlně vyberete na internetové adrese ww.rottdesign.cz/woodart/, kde naleznete prezentaci a detailně zpracované náhledy. Pro rezervaci a další úpravy, jako rozměr, oříznutí, povrchová úprava apod., jsou k dispozici kontaktní formulář nebo telefonní linka.

 

Bohaté možnosti úpravy

Provedení nohou

Vyberte si z nabídky rozmanitých druhů nohou ty, které se budou k vaší desce stolu hodit. Samozřejmostí jsou různá provedení, barevné kombinace a materiály.

Hrany desek

Hrany stolu mají oblanu, stejně jako stromy rostoucí v lese. Díky tomu získávají masivní stoly WoodArt svoji nezaměnitelnou krásu a vzhled. Na vaše přání je možno oblany také zcela zarovnat.

(pozn. Stromová hrana – přírodně tvarovaná oblana stromu bez kúry)

Povrchové úpravy

Povrchová úprava ovlivňuje nejenom výsledný vzhled, ale také odolnost, náročnost na údržbu a dotykový vjem. Povrchová úprava se liší dle typu zvolené dřeviny. Pro vaši představu a jednoduchý výběr je připravena bohatá galerie. V naší nabídce naleznete široký výběr konkrétních povrchových úprav - od běžných úprav olejem a voskem, nebo dokonce bez povrchové úpravy, až po bělení, nebo moření do různých odstínů.

Tmelení suků a prasklin

Deska masivního stolu obsahuje, podobně jako přirozeně rostlý strom, drobné praskliny a suky. Pokud chcete intenzitu těchto přírodních prvků snížit, je možné jejich zacelení pomocí tmelu nebo cínu.

 

Rozměry

Základní rozměr desky stolu lze zkrátit a upravit dle vašich požadavků a prostorových dispozic. Při změně šířky stolu je samozřejmě nevýhodou to, že zásahem do desky přijdete o část přírodní stromové struktury a typickou stromovou hranu.

Doplňky

Každý stůl si můžete nechat doplnit o originální designový doplněk. Stačí si jen vybrat a do rezervačního formuláře uvést typ a co možná nejpřesnější popis, kde se má dekorační prvek nacházet.


O společnosti Rott design

Rodinný podnik Rott se v současnosti zaměřuje na produkci masivních jídelních stolů s rozkládacím systémem, lavic, židlí, obývacích stěn, skříní, komod a dalšího nábytku z kvalitního masivu. Kromě exportu do zahraničí se firma Rott orientuje také na tuzemský trh a potřeby domácích zákazníků. Díky spolupráci s designéry a architekty reflektuje Rott moderní trendy současnosti a je schopna vytvořit unikátní kusy nábytku dle požadavků zákazníka, nebo pouze podle obrázku.


Přidejtre svoji firmu