pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Nové indukční sporáky MORA

Perex

Rychlé, bezpečné a efektivní vaření, to jsou nové indukční sporáky MORA

 

Technologický pokrok je všudypřítomný a proto nikoho jistě nepřekvapí, že se s ním setkáme i v oblasti kuchyňských sporáků, kde v současné době dominuje indukční technologie. Ta si své vedoucí postavení na trhu vysloužila vlastnostmi, které z ní činí nejrychlejší a zároveň nejbezpečnější způsob vaření. A s ohledem na fakt, že v České republice je indukční technologie v drtivé většině případů prodávaná jako vestavná indukční deska, jistě nejednoho zákazníka potěší nové, volně stojící indukční sporáky MORA, které do své nabídky zařadila tato renomovaná česká společnost.

Nové indukční sporáky MORA do sebe snoubí hned několik špičkových vlastností. Vynikají totiž vysokou účinností, bezpečností provozu a rychlým ohřevem. Nelze přitom jednoznačně určit, kterou z těchto vlastností při vaření oceníte nejvíce. Zkrátka to nejde.

 

Využití 90 % vytvořené energie

Vysokou účinnost dokládá fakt, že až 90 % vytvořené energie je přeměněno na následný ohřev dna ohřívané nádoby, což je způsobeno zejména tím, že indukční zóna nezahřívá celou desku, ale pouze dno ohřívané nádoby.

Podmínkou ohřívání je, aby dno nádobí bylo feromagnetické. Na druhou stranu, na funkci nemá žádný vliv materiál či povrchová úprava korpusu a proto při výběru nádobí můžete vybírat ze skutečně široké nabídky. Ale pozor! Již dávno totiž neplatí stará poučka, podle které se vhodnost či nevhodnost nádobí k indukci dala určit podle prostého přiložení magnetu ke dnu nádoby, protože existují nové materiály a nové technologie a na ty by už starý dobrý magnet nestačil. Vhodné nádobí poznáte spolehlivě podle značení uvedeného na nádobí, většinou to bývá znak cívky, anebo nápis INDUCTION.

 

Vaříme rychle, čistě a bezpečně

Rychlost ohřevu na indukčních sporácích je obecně až o 100 % vyšší, než je tomu u běžných plynových či sklokeramických desek, které jsou vybaveny přitom tolik opěvovanými HI-LIGHT zónami. Navíc, díky tomu, že indukční zóna zahřívá pouze dno nádoby a ne celou varnou zónu či desku, je vaření nejenom nezvykle rychlé a pohodlné, ale zároveň bezpečné. Naprostou eliminaci rizika připálení pokrmu na desce a z toho vyplývajícího znečištění desky, lze pak z pohledu zákazníka považovat za velice příjemný bonus. A kdo v dnešní době neocení lehkou údržbu, že?

    

KOMFORTní novinka na trhu

Naprostou nevídanost přináší nové indukční sporáky MORA v podobě nových závěsů dvířek trouby KOMFORT. Díky této technologii je pečení za dvířky trouby ještě úspornější, jejich zavírání je tiché a šetrné, že vám vykouzlí blažený výraz na tváři.

 

Je libo bílý nebo nerezový indukční sporák?

Nové indukční sporáky MORA lze zakoupit ve dvou základních variantách, které nesou označení MORA IS 985 MW pro bílé zpracování a MORA IS 985 pro nerezovou variantu. Oba modely mají společnou šířku 50 cm, díky čemuž se hodí do každé kuchyně. Navíc je rovněž spojuje příjemná vychytávka v podobě speciální funkce Sprint na dvou varných zónách. Její podstatou je rychlé navýšení výkonu, maximálně až o 3,7 kW, díky čemuž je nyní možné, zejména velké nádoby, ohřát o poznání rychleji. Nejen estetickou funkci pak na obou sporácích plní digitální časový spínač s hodinami a ukazatel zbytkového tepla.

 

Trouba: 1000+1 funkce

Součástí indukčních sporáků MORA je samozřejmě i multifunkční trouba se všemi dnes standardními i nadstandardními, praktickými funkcemi.

Funkce Cmax dokáže během velice krátkého času předehřát troubu na vámi předem zvolenou teplotu, díky čemuž si tak oproti běžnému ohřívání trouby ušetříte až polovinu času.

Naopak po vaření, při neoblíbené údržbě, oceníte neméně užitečnou vychytávku v podobě Water systému, který výrazným způsobem usnadňuje čištění vnitřku trouby.

V případě Modelu OS 985 navíc nebudete ochuzeni ani o panel s kvalitním 100% smaltem. Společnost MORA na smaltování využívá technologii White Combi System, mezi jejíž hlavní přednosti patří obecně prakticky neomezená životnost povrchu, vysoká otěruvzdornost a stálobarevnost.

Spolu se sporákem je, coby příslušenství navíc, dodáván nadprůměrně hluboký pekáč MAXI o kapacitě 7,5 litru.

 

Kde koupit indukční sporáky MORA?

Mezi přední české prodejce patří renomovaná a mezi zákazníky velice populární společnost ETD elektro Příbram, jejíž pracovníci vám při osobní návštěvě v kamenné prodejně či pomocí webových stránek www.etd.cz rádi pomohou vybrat to nejlepší řešení pro váš domov.


Přidejtre svoji firmu