pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Díky této službě ušetříte desítky tisíc

Perex

Jaké máte možnosti, když prodáváte svoji nemovitost? Můžete prodej svěřit do rukou realitnímu makléři a následně nevěřícně kroutit hlavou nad tím, kolik desítek tisíc ve formě provize jste nuceni mu nechat. Nebo se pokusíte o prodej na vlastní pěst i se všemi riziky a nástrahami, které jsou s tím spojené. A že jich není zrovna málo.

 

Od tohoto měsíce je tu i třetí možnost. Na český realitní trh vstupuje společnost Advelty, která má jasné poslání: chce vám pomoci na prodeji vydělat více peněz a zároveň celý proces usnadnit a zrychlit. 

V čem tkví kouzlo úspěchu?

 

Místo „realiťáků“ zařídí prodávajícím certifikované odhadce, profesionálního fotografa, zveřejnění inzerátu na nejnavštěvovanějších inzertních webech v ČR, přípravu právních dokumentů od přední advokátní kanceláře a kompletní podporu při celém procesu prodeje. To vše jen za zlomek ceny, kterou si účtují běžné realitní kanceláře. 

 

Realitní makléř si obvykle za své služby účtuje 3 až 5 % z prodejní ceny, což u bytu za 3 miliony představuje zhruba 120 000 Kč. Advelty vám poskytne místo jednoho makléře hned několik odborníků (odhadce, fotografa, textaře, právníka a technickou podporu) a ještě v tomto případě zaplatíte o více než 100 000 Kč méně.

 

Výhody z této služby neplynou jen prodávajícím, ale i zájemcům o koupi. Jelikož je na každou nabízenou nemovitost provedena důkladná analýza odhadcem nemovitostí, tak kupující dopředu ví, jaká je její tržní cena a zda s ní nejsou spojená některá právní rizika. Navíc nemusí dopředu skládat žádné rezervační poplatky, které se běžně pohybují v řádech desítek tisíc korun.

 

„Od základů jsme překopali realitní byznys, jak ho lidé doposud znali. Žádné přehnané provize, focení nemovitostí na mobilní telefony, vzory kupní smluv stažených z internetu nebo podpisy rezervačních smluv před zjištěním tržní ceny“ řekl spoluzakladatel Advelty Ing. Radek Šitera.

 

Služba Advelty je zatím dostupná jen v Praze a Mladé Boleslavi, ale během příštích měsíců rozšíří své pole působnosti i do dalších měst. 

 

Zajímá vás více? Podívejte se na advelty.cz.


Přidejtre svoji firmu