pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Čtvrt století úspěchu

Perex

Historie společnosti Maron se započíná psát v roce 1991. Ačkoli začínala skromně v prostorách garáže, dnes slaví své pětadvacáté narozeniny a těší se veliké oblíbenosti svých zákazníků. Maron se může pochlubit tradicí trvající čtvrt století a právě tato skutečnost činí společnost nepřehlédnutelnou mezi nelítostivou konkurencí.

 

Společnost Maron je tradičním dodavatelem stínící techniky a kromě toho se také realizuje v oblasti mříží a garážových vrat. Kromě kvalitních produktů je součástí služeb pražské společnosti i poradenství, servis a montáž.

 

Vysoká kvalita stínící techniky a ostatních produktů spolu se spokojeností zákazníků hraje pro společnost první housle, proto na všechny produkty poskytuje dvouletou záruku, kterou v případě ročních servisních prohlídek prodlouží až na pět let.

Široké spektrum produktůpergoly

Společnost Maron je výrobcem a dodavatelem stínící a zabezpečovací techniky a chlubí se širokým portfoliem těchto produktů. V nabídce této společnosti naleznete vnitřní stínění, venkovní stínění, pohyblivé pergoly s pohyblivou střechou a markýzy. Ať už jste zastánci tradičních závěsů a záclon, žaluzií a rolet nebo vyznáváte modernější druh stínidel, mezi které můžeme zařadit baldachýny a japonské stěny, společnost Maron vám vždy bude mít co nabídnout.

 

Téměř pro každého z nás je stínění, ať už to vnitřní či vnější, nepostradatelnou součástí bydlení. Ochrání nás před spalujícím sluníčkem v létě i před nežádoucími pohledy kolemjdoucích a sousedů. Pořídíte-li si stínící techniku od společnosti Maron, můžete si být jistí její kvalitou a dlouhou životností.

 

Pražská společnost Maron rozumí i pergolám. Ve svém sortimentu nabízí pohyblivé pergoly různých materiálů, vybrat si tak můžete z klasického dřeva či hliníku.

 

Spolehněte se na dlouholetou tradici výrobce a dodavatele stínící techniky Maron.

 


Přidejtre svoji firmu