pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Stylové dekorace jako dárek!

Perex

Chystáte se na oslavu narozenin, svátku, na svatbu nebo třeba jen na první návštěvu k sousedům, kteří se právě přistěhovali do nového? Lámete si hlavu s tím, jakým dárkem potěšíte?

 

Naším tipem jsou originální interiérové dekorace z keramiky. Hodí se při každé příležitosti a co je hlavní – jsou k mání v rozmanitých podobách. Kromě tipů poradíme, čím se musíte při výběru dekorace do interiéru řídit.

 

Pravidla výběru dekorace

Dekorace musí sloužit jako ozdoba místnosti, proto je třeba její výběr zvážit. Nikdy se nesmíte řídit vlastním vkusem, ale vkusem osoby, které dekoraci dáte. Vybraný kousek musí ladit stylem i barvou. Pokud domácnost dané osoby neznáte, volte dekorace v neutrálních barvách jako je bílá, šedá nebo hnědá.

 

5 tipů na dárky

Pokud hledáte originální dárek, který ocení každý, vsaďte na keramické cedulky. Radost uděláte, pokud darujete cedulku Keramické srdíčko s nápisem. Zdobí ho nápisy jako například: Láska dělá rodinu nebo Tady bydlí štěstí. Srdíčko má protáhlý tvar a zejména to v bílo černém provedení bude dokonale ladit do interiérů ve vintage stylu.

 

Pokud sháníte svatební dar, vsaďte na Keramickou rybu Šupinka. Ryba má kromě šupin kolečka přání s milými nápisy. Šupiny se dají použít i jako držák peněz – to v případě, když chcete novomanželům přilepšit.

Sháníte dárek pro ženu? Kupte jí originální svícen. Nás nejvíce zaujala tato keramická kočka, která funguje jako socha i svícen.

 

Milým dárkem jsou také keramická sluníčka. Mají optimistický design, který každý den vykouzlí úsměv na rtech. Hodí se do předsíně, obývacího i dětského pokoje.

 

Keramikou potěšíte i děti. Kupte jim novou kasičku. Nemusí to být jen klasické prasátko. Na trhu jsou keramické kasičky v designu lokomotivy, sovy, slona, kočky a jiných.

 

Zmíněné keramické dekorace a spoustu dalších koupíte na Keramika-andreas.cz. Doporučujeme!


Přidejtre svoji firmu