pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Neobyčejné designové krby

Perex

Krb je hitem a skoro každý po něm touží. Tuto dříve tradiční část domu dnes považujeme za příjemný luxus, ne každému se poštěstí si jej domů pořídit, ale v mnoha případech to je možné.

 

Krby a kamna vytvoří jedinečnou atmosféru plnou hřejivé rodinné pohody, k tomu jsou navíc efektním designovým prvkem místnosti.

 

Úchvatný pohled do plamenů

Pohled do plamenů je uklidňující a dopřát si jej může téměř každý, minimálně v podobě biokrbu nebo krbu plynového. Pokud už krb doma máte, většinou jej stačí vybavit kvalitní krbovou vložkou, abyste zabránili začouzení oken a stěn.

 

Krb do každého interiéru

Tradiční podoba dnes není rozhodně jedinou možností, moderní krby mají rozmanitý vzhled a jejich obsluha je jednodušší. Samozřejmě, v domě s krbem budeme muset častěji uklízet saze a počítat s tím, že nepořádku bude trochu více, není to ale nic, co by se nedalo zvládnout. Krb se hodí do interiéru moderního i tradičního, rustikálního i minimalistického. Záleží na tom, který si ze široké nabídky trhu vybereme.

 

Designové solitéry

Moderní designové solitéry vás uchvátí a dodají pokoji nový nádech. Závěsné ocelové krby jsou prvkem, který nikdo nepřehlédne, zrak vám na nich totiž spočine hned, když vstoupíte do místnosti. Vybírat můžete ze široké škály tvarů, velikostí i barev. Někdo ocení krb spíše nenápadný, jiný dominantu domu.

 

Nový trend- závěsný krb

Závěsný krb ničemu nepřekáží, vidíme na něj odkudkoliv a působí opravdu luxusně. Hodí se i do menších interiérů. Důležité je vědět, že se designové krby vyrábějí na zakázku podle toho, do jak velké a jak vzhledově řešené místnosti jsou určeny. Hodí se jak do rodinných domů, tak i do komerčních objektů, například hotelů.

 

Nápadité barvy a vzory

Váš interiér se díky netradičnímu krbu zásadně odliší od ostatních. Stylové krby se samozřejmě nevyrábějí jen v podobě centrální určené doprostřed pokoje, ale i jako čelní nebo rohové. Není problém pořídit krb v jasně modré, žluté nebo červené barvě. Oblíbený je i bílý podklad s atraktivním vzorem nebo zdobení pomocí sklokeramických a skleněných prvků. Širokou nabídku krbů, které vás svou jedinečností uchvátí, má firma Topsys Praha, s.r.o., jejíž sortiment stojí za to prozkoumat.


Přidejtre svoji firmu