pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Schodišťové plošiny

Perex

Bezbariérové řešení interiéru představuje pro invalidy a imobilní občany nutnost. Ocení jej i starší lidé mající problémy s hybností.

 

Mimo prostoru bez jakýchkoli překážek pro pohodlný pohyb osob je také zapotřebí realizovat efektivnívýtahový systém, který pomůže při pohybu do vyššího patra. Nevíte-li, jaké výtahy či plošiny zvolit, jste na správné adrese. V následujících řádcích se totiž zaměříme na nabídku specialisty- společnosti Garaventalift.

 

Tradiční výrobce

Společnost Garaventalift je tradičním výrobcem schodišťových či vertikálních plošin, schodišťových sedaček a důmyslných systémů, které pomáhají invalidům a imobilním občanům. Na českém trhu funguje již od roku 1993. Od roku 2010 vystupuje společně s velkým celosvětově známým partnerem Garaventa Lift. Mimo výroby zdvihacích zařízení se soustředí i na montáž plošin a kompletní servis. Samozřejmostí je u ní i poskytování odborných konzultací a individuální realizace jakéhokoli projektu dle přání zákazníka.

 

Vertikální plošiny

Optimálním řešením pro překonání malého zdvihu maximálně do 300 cm je vertikální plošina pro vozíčkáře Opal z nabídky zmiňovaného výrobce. Své místo si najde především u vstupních dveří objektů. Najít ji můžeme například přímo u úřadů, ve zdravotnických zařízeních, anebo v soukromých objektech. Majitelé mnohých domů určitě ocení i moderní výtah pro vozíčkáře. Garaventalift nabízí domácí hydraulický výtah, který nepotřebuje ke svému chodu žádným prostor pro strojovnu. Kompletní technologie je integrována přímo v šachtě. Ke svému zapojení potřebuje pouze standardní rozvody elektřiny, jež jsou v domácnosti. Energetická náročnost celého systému je minimální.

 

Schodišťové plošiny

Pro přímá schodiště jsou určeny schodišťové plošiny. Výbornou volbou je například model X3. Ten je určen na zmiňovaný typ schodišť bez lomení. Plošina je energeticky maximálně úsporná a díky bezdrátovému ovladači bude i její obsluha hračkou. Pro veškeré typy schodišť je určená plošina GSL Artira, která dokáže přesně kopírovat ohyby, jimiž schodiště disponuje.

 

Schodišťové sedačky

Pro pohodlný běžný denní režim se vyplatí pořídit některou ze schodišťových sedaček. Kupříkladu model FlowSvět nabízí velmi jednoduchý pohyb mezi patry ve vašem interiéru. Samozřejmostí jsou u této sedačky elegantní design a kvalitní provedení. Díky její instalaci bude pohyb značně usnadněn, a to s velkou úsporou místa. Mezi komfortní schodišťové sedačky patří také HomeGlide. Pro přímá schodiště využijete efektivně i výtah Paraler s nosností do 150 kg. Možností výběru je u společnosti Garaventalift velké množství a vybrat si budete moci provedení přesně podle dispozic konkrétního objektu.


Přidejtre svoji firmu