pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Výdejníky vody

Perex

Dodržování pitného režimu je potřeba a bez vody bychom nemohli existovat. Někdy ale pít zapomínáme, a to nejen v práci, ale i doma, a náš organismus pak nefunguje, jak by měl a strádá.

 

Mít kvalitní vodu vždy po ruce je velká pomoc, ale jak toho docílit? Zkuste výdejníky vody, které nabízejí mnoho výhod.

 

Praktické automaty na vodu

Určitě jste se s výdejníky na vodu už někde setkali. Jde o automaty na vodu, díky kterým budete mít zdroj pitné vody po ruce, aby se dala načepovat vždy, když budete mít žízeň neb půjdete okolo. Je to skvělé i pro návštěvy nebo firemní klienty.

 

Aquamaty ocení i děti

Aquamaty se dají postavit kamkoliv do místnosti a ani nezaberou moc místa. Oblíbí si je i děti, které je mnohdy těžké donutit, aby dostatečně pily, a ještě k tomu jen čistou vodu. Zásobníky vydrží dlouho a není problém udělat si zásobu barelové vody dostatečně dopředu. Voda při čepování z barelu bublá, což děti zaujme a baví, naučí se snadněji dodržovat pitný režim, což je dobré i do budoucna. Návyky z dětství si člověk nese do dospělosti. Do vody je možno dát trochu šťávy pro oživení chuti.

 

Myslete ekologicky

V porovnání s plastovými lahvemi jsou barely ekologicky šetrnější díky jejich většímu objemu. Barelová pramenitá voda je skvělou alternativou pro všechny, kterým ochrana životního prostředí není cizí. Vyprodukujete mnohem méně odpadu, než kdybyste stejné množství vody nakoupili v lahvích.

 

Rozvoz barelů zdarma

Došla vám zásoba pramenité vody do aquamatu? Stačí zavolat a objednat si závoz barelové pramenité vody až k vám domů nebo do práce. Nejpozději do 48 hodin vám dorazí požadovaný počet barelů. Automaty na vodu i doplňování barelů vám zajistí firma Aquara.cz. Od dvou objednaných barelů máte dokonce dopravu zdarma. Kromě klasických aquamatů na barelovou vodu nabízí i systém watercooler – výdejníky připojené na vodovodní řad, kvalitní kávovary do firem i domácností a dodávku instantních nápojů nebo sanitaci přístrojů.


Přidejtre svoji firmu