pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Plastová nebo hliníková okna?

Perex

Přestaňte topit pánubohu do oken. Pořiďte svému domu nová okna a ušetříte nemalou částku za teplo. Vaše bydlení navíc získá moderní architektonický prvek, díky kterému bude vypadat ještě lépe.

 

Otázkou je, jaký zvolit materiál… Zaměřili jsme se na porovnání plastových a hliníkových oken a jejich výhody i nevýhody.  

 

Proč si vybrat plastová okna?

Plastová okna představují standard. Jsou ideální volbou pro každého, kdo vyžaduje dobré izolační vlastnosti a dostupnou cenu. Pokud vám záleží na tom, aby do domu nefoukalo, nezatékalo a zároveň nechcete investovat příliš vysokou částku, budete s plastovými okny spokojeni. Zároveň dostanete na výběr z širokého spektra barevných kombinací z palety RAL a dekorů imitujících dřevěné povrchy.

 

Při výběru plastových oken hraje roli počet komor (min. 5), hloubka profilu, počet těsnění, kvalita kování a typ skla.

 

Proč si vybrat hliníková okna?

Hliníková okna jsou určena pro náročné uživatele, kteří vyžadují moderní vzhled s nádechem luxusu. Skvěle se hodí do domů s velkými prosklenými plochami, kde by si plastové profily nemusely rozumět s nadměrnými rozměry křídel. Hliník je elegantní, vydrží téměř na věky a je k mání v bohaté nabídce barevných provedení. Počítejte však s vyšší pořizovací cenou, která jde ruku v ruce s užitnými vlastnostmi.

 

S výběrem vám poradí odborníci

Stále se nemůžete rozhodnout? Ještě důležitější než volba materiálu je výběr toho správného dodavatele. Obrátíte-li se na kvalifikované pracovníky z DD Trade, rádi vám doporučí optimální řešení s ohledem na specifické podmínky vašeho bydlení.

 

DD trade nabízí špičková plastové okná vyrobená z kvalitních německý a českých komponentů. Nedílnou součástí nabídky jsou i hliníkové systémy. Spoustu dalších informací o nabízeném sortimentu najdete na www.ddtrade.sk.

 


Přidejtre svoji firmu