pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Kvalitní lešení pro každého

Perex

Hledáte kvalitní lešení za příznivé ceny? Potřebujete ho pro svou vlastní podnikatelskou činnost a je důležité, aby sloužilo dlouho a dobře nebo ho chcete pro domácí použití?

 

Ať tak nebo tak, vždy je důležité, od koho takovou věc kupujete. Jen u kvalitního prodejce se zkušenostmi a dobrým jménem můžete být s nákupem skutečně spokojeni.

 

Profesionální poradenství a široký výběr

Kvalitní hliníkové lešení si můžete snadno objednat od společnosti Lehmann Technik ČR s.r.o. Je to společnost s dlouhou tradicí, která začíná v roce 1994. Do roku 2000 byli její majitelé bratři Lehmannové. Po roce 2000 má společnost již jen jednoho majitele, ale původní jméno jí zůstalo. Hlavní činností společnosti je prodej a pronájem hliníkové lešení a hydraulických plošin. Mimoto jsou na český trh dodávány i závěsné a šplhací lávky a jako jediná společnost v ČR nabízí řadu schodišťových robotů, které se používají pro přepravu těžkých předmětů do schodů. Lešení Praha vám nabízí spoustu zajímavých možností využití, a to nejen v hlavním městě.

 

Sortiment, který vás může zajímat:

  • Pojízdné lešení CUSTERS 0,7 a CUSTERS 1,3 (maximální pracovní výška 12 a 20 m)
  • Sloupové lešení CUSTERS
  • Malé fasádové lešení CUSTERS
  • Přístupové rámy CUSTERS
  • Skládací lešení CHICO 0,7 a 1,3 (maximální pracovní výška 4 m) – toto lešení je určeno pro náročné zákazníky, kteří chtějí nejen stabilní a kvalitní lešení, ale je pro ně důležitá i estetičnost. Jednotlivé příčky jsou přivařené po celém obvodě a základní rám má sedm příček.
  • Skládací lešení BUDGET 0,7 a 1,3 (maximální pracovní výška 4 m) – lešení BUDGET je levnější variantou. Oproti lešení Chico má jen 6 příček, proto je jeho maximální možná výška o něco nižší. Jednotlivé příčky jsou přivařeny pouze na několika místech a ne po celém obvodu. Ostatní parametry jsou zachovány.
  • Hliníkové spojovací lávky (4 a 5 m)
  • Další produkty

Objednejte si hliníkové lešení přesně podle svého gusta a využívejte jeho skvělých vlastností.


Přidejtre svoji firmu