pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Pořiďte si správná garážová vrata

Perex

Kvalitní garážová vrata chrání váš vůz a další cenný majetek, který máte uložený v garáži. Často jsou garáže i propojené s domem a zloděj by se mohl dostat k vám díky slabým a nevhodným garážovým vratům.

 

Nenechte vrata od garáže, aby byla vaší slabinou a vyberte si ta správná, která splňují základní důležité požadavky.

 

Vysoká bezpečnost

Hlavním parametrem je vysoká bezpečnost. Garážová vrata musí být dostatečně odolná proti vypáčení. Kolejnice musí být pevné a jejich vylomení by mělo být téměř nemožné. Bezpečnostní zamykací systém je samozřejmostí a vybrat si můžete z celé řady typů. Nezapomínejte ani na vlastní bezpečnost. Vhodná garážová vrata musí mít mechanismy, které zabrání přiskřípnutí nebo jinému poranění.

 

Kvalitní zpracování

Co dělá kvalitní vrata skutečně kvalitními? Přeci použití správného materiálu a technologií. Firma LOMAX za více než 20 let vyvinula vlastní technologie a jedinečné systémy, jak udělat vrata ještě o něco bezpečnější. Odborní pracovníci sledují přesnou výrobu na vlastních CNC strojích, kdy každý detail hraje svou roli. Výsledkem jsou dokonalá garážová vrata, která udělají z vaší garáže nedobytnou pevnost. Certifikáty jsou jasným osvědčením kvality v oblasti bezpečnosti, provedení a celkové kvality vyráběných garážových vrat. Tato vrata mají výjimečně dlouhou životnost a jsou skvělou investicí při zařizování nové garáže, ale i skladu nebo firemního objektu.

 

Ale i propracovaný design

Protože jsou vrata od garáže vidět a často dotváří celkový vzhled domu, měla by i dobře vypadat. Vybrat si můžete z několika variant různých barev nebo vzorů. Není problém vyhovět ani speciálním požadavkům na nestandardní rozměry nebo zvláštní vzhledové provedení vrat přesně tak, aby vám vaše nová vrata maximálně vyhovovala a hodila se k objektu.

 

Vsaďte na kvalitu a vyberte si garážová vrata od českého výrobce na www.lomax.cz.


Přidejtre svoji firmu