pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Hliníkové vchodové dveře

Perex

Pokud už vaše vchodové dveře dosloužily nebo vám zkrátka nevyhovují, určitě se rozmýšlíte, jaké dveře pořídit. „Výhodná“ koupě nějakých méně kvalitních dveří se brzy ukáže jako neuvážená, proto je lepší se rovnou poohlédnout po něčem bytelném.

 

Kvalitní hlinkové dveře jsou pořádnou investicí do vašeho domova, vydrží několik generací a mají výborné vlastnosti.

 

Mimořádná tepelná izolace

Současné systémy dovolují konstruovat hliníková okna i dveře na vysoké úrovni tepelné izolace, jaké bylo dříve dosaženo jen u těch nejlepších plastových výrobků. Špičkové hliníkové dveře mají vyteplený hliníkový rám a výbornou tepelnou izolaci, pokud jsou prosklené, tak izolačním trojsklem s nekovovým meziskelným rámečkem a doplňují se hliníkovým prahem s přerušením tepelného mostu a pořádným zatěsněním.

 

Bezpečnost především

Vchodové dveře by měly být nejen skvěle izolující, ale především dům chránit proti vloupání. Konstrukce dveřních hliníkových profilů je velmi pevná a tuhá, proto jsou kvalitní hliníkové dveře vysokým stupněm zabezpečení domu nebo bytu proti vloupání. Jakákoliv snaha o vypáčení je předem marná díky „bezfalcového“ řešení návaznosti dveřních rámů a křídel. Pokud k tomu přidáme masivní dveřní závěsy a špičkový čtyřcestný zámek, který svou funkci dokáže plnit i při pouze zabouchnutých dveřích, je jasné, že tyto dveře budou svou funkci plnit výborně. Lze je doplnit i dalšími bezpečnostními prvky. Hliník umožňuje konstruovat i velmi rozměrné dveře a efektní designová řešení. Vybrat si můžete mnoho typů kování a zámků.

 

Design na přání

Co se týče designu, jsou možnosti téměř neomezené. Nabízejí se klasické designy dveří i atraktivní dekorativní panely. Skvěle vypadají více či méně prosklené plochy, s využitím dekorativních, transparentních probarvených, polozrcadlových nebo pískovaných skel. Barevné řešení je v kompletní řadě škály RAL a v mnoha dekorech dřeva. Můžete tak snadno sladit dveře s okny a fasádou domu. Není problém nechat si vytvořit vchodové hliníkové dveře podle vlastního návrhu.

 

Kvalitní dveře Slovaktual

Kde takové bytelné a krásné dveře pořídit? Výbornou volbou jsou ty od firmy Slovaktual, která je významným výrobcem plastových nebo hlinkových oken a dveří. Dopřejte si komfort v podobě dveří, které už nikdy nebudete muset vyměnit!  


Přidejtre svoji firmu