pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Pořiďte si kvalitní zakrývací plachty

Perex

Zima je obdobím, kdy je třeba dobře uschovat spoustu věcí ze dvora a zahrady, aby je nepoškodily sníh a mráz. Jenže ne všechno lze přestěhovat nebo se vejde do sklepa, garáže či zahradního domku.

 

Může jít třeba o zahradní traktůrek, dřevo na zimu nebo hromadu písku a cihel nachystanou na jarní stavbu. To vše by potřebovalo ochránit před nepřízní zimního počasí, ale jak? Je to jednoduché, výborně poslouží zakrývací plachty. Ty jsou velmi praktické a díky široké škále rozměrů i naprosto univerzální, proto jsou skutečně dobrým řešením.

 

Nižší cena se nemusí vyplatit

Zakrývací plachty jsou k dostání ve velikostech od několika metrů čtverečních až po několik set metrů čtverečních, takže pod ně lze uschovat skutečně prakticky cokoliv. Navíc nejsou výjimkou ani plachty kruhového tvaru s různým průměrem. Co se týče ceny, tady se nabídka trhu liší. Ovšem jako u mnoha jiného zboží, i u plachet platí, že zdánlivá úspora při nákupu nakonec stojí zbytečné peníze. Daleko lepší je rovnou si trochu připlatit a pořídit si plachtu vysoké kvality, která vydrží dlouhá léta.

 

Kvalita založená na zkušenostech

Kde pořídit takové plachty, které jsou opravdu kvalitní a vydrží? V nabídce firmy Plachty Petr Štěpáník. Tato společnost má dlouhou tradici a velké zkušenosti s výrobou zakrývacích plachet všeho druhu. Díky tomu je spolehlivým dodavatelem, u kterého je kvalita samozřejmostí. Produkty této firmy jsou vyráběny z tkaného polyetylenu o tloušťce 0,2 až 0,4 mm, který je zcela nepromokavý a také teplotně vysoce odolný, vydrží teploty v rozmezí od -50°C do +80°C. V sortimentu společnosti jsou k mání zakrývací plachty různých rozměrů a problémem není ani požadavek na atypický tvar.

 

Stín a ochrana

Kromě zakrývacích plachet jsou součástí nabídky i kvalitní stínící sítě na ploty. Ty jsou oblíbenou ochranou před letními paprsky slunce i zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Jsou tkané z kvalitních PE vláken a jejich stínivost je až 90%, chrání také před škodlivým UV zářením. Stínící sítě dobře poslouží na plotech zahrady, u sportovišť, dětských pískovišť, zahradních přístřešků a na mnoha dalších místech.


Přidejtre svoji firmu