pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Tepelná čerpadla Alpha-Inno Tec

Perex

S ohledem na rostoucí ceny energií není od věci zvážit investici do efektivního systému vytápění. V souvislosti s extrémně nízkou spotřebou a rychlou návratností přichází v úvahu tepelné čerpadlo, které pracuje s velkým množstvím energie získané z okolního prostředí.

 

K dalším výhodám patří i absence škodlivých plynů a odpadních látek. Díky tepelnému čerpadlu ušetříte podstatnou částku za vytápění a zároveň budete brát ohled na životní prostředí.

 

Vybrat tepelné čerpadlo není snadné. Na trhu je obrovské množství zařízení s odlišnými parametry. Nutno podotknout, že se vyplatí investice do špičkového systému, který nabízí dostatečný výkon, rychlou návratnost prostředků a spolehlivý chod. A právě to jsou důvody, proč se do popředí zájmů dostávají tepelná čerpadla Alpha-Inno Tec.

 

S tepelným čerpadlem získáte víc než jen levný zdroj energie. Budete si užívat tepelného komfortu, aniž by vás neustále strašila vidina vysokého účtu na konci topné sezóny. S tepelným čerpadlem Apha-Inno Tec nehrozí žádné kompromisy. Zařízení je tiché, bezúdržbové a zbaví vás závislosti na dodávce plynu a tuhých palivech. Samostatnost čerpadla oceníte vždy, když se vrátíte domů do vyhřátých pokojů. Ovládání je snadné a naprosto intuitivní. Umožňuje plynulou regulaci teploty dle osobních preferencí.

 

Tepelná čerpadla Alpha-Inno Tec se vyrábí ve dvou variantách:

  • tepelné čerpadlo vzduch voda

  • tepelné čerpadlo země voda

 

Samozřejmě nejde jen o pořízení čerpadla, ale také o kvalitní realizaci a špičkový servis. Chcete-li předejít jakýmkoliv problémům, obraťte se na odborníky, kteří vám poradí s výběrem, postarají se o dopravu, instalaci a zajistí záruční i pozáruční servis.

 

Rozhodnete-li se pro špičková německá tepelná čerpadla Alpha-Inno Tec, kontaktujte českého dodavatele Solarex. Firma je držitelem certifikátů, akreditací a ocenění, které garantují vysoký standard služeb. Spolehněte se na více než 10 let zkušeností a nechte si doporučit individuální řešení stoprocentně odpovídající vašim požadavkům. Další informace najdete na www.solarex.cz.  


Přidejtre svoji firmu