pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Dokonalý relax v Praze!

Perex

Bolí vás často záda? Jste bez nálady? Padá na vás únava? Jste nervózní a cítíte, že už jen málo stačí k tomu, abyste vybouchli? Každý den od rána do večera pracujete a nemáte čas na sebe?

 

Najděte si třeba jen několik hodin času a dopřejte tělu relaxační kúru. Hned několik blahodárných procedur nabízí v pražských lázních Jupiter. Jak si vás zde budou hýčkat?  

 

Masáže hammam

První specialitou lázní jsou turecké masáže hammam. Při nich dochází k maximálnímu uvolnění těla i mysli. Při masáži se používá očistná pěna a dochází k revitalizaci a omlazení těla. V lázních nabízí masáže hammam ve třech variantách. Je to masáž zad, která trvá 15 minut, masáž celé zadní části těla, ta trvá 30 minut a nejoblíbenější je masáž hammam celková, kterou si budete užívat plných 60 minut.

 

Lymfatické masáže

Mezi velmi populární procedury lázní Jupiter patří blahodárné lymfatické masáže. Jejich cílem je aktivovat lymfatický systém k tomu, aby začal rychleji pracovat. Díky tomu dochází k procesu odstranění nežádoucích škodlivých látek z lidského organismu. Tento typ masáží je určen především pro osoby, které mají náročné zaměstnání, a to psychicky i fyzicky. Během masáže se uvolníte a nádherně si odpočinete od starostí všedních dní.

 

Bezbolestná liposukce

Mnoho klientů míří do lázní Jupiter na proceduru zvanou neinvazivní či bezbolestná liposukce . Jedná se o unikátní způsob hubnutí. Při této proceduře se používá výkonný přístroj, pomocí kterého se ničí podkožní tuk. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Metoda vám pomůže, pokud se chcete zbavit nadbytečného tuku v oblasti bříška, stehen, paží i na jiných místech těla.

 

Je toho více!

Relaxační lázně Jupiter se nachází v Praze na adrese Hornokrčská 31, Praha 4. Do Vánoc běží slevová akce, díky které koupíte dárkový poukaz na dvouhodinový pobyt v lázních za méně než polovinu běžné ceny!  


Přidejtre svoji firmu