pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Teplo s dřevěnými peletami

Perex

Dřevěné pelety, populární u našich západních sousedů, si začínají získávat i nás. Nejenže jsou šetrné k životnímu prostředí, ale lze jimi topit i v menších krbových kamnech na horské chatě.

 

Topná sezóna je tu. Ale jak nejlépe ušetřit? S dřevěnými peletami. Během topné sezóny je toto ekologické palivo výrazně levnější než běžné uhlí či dřevo. Dřevěné pelety vznikají jako vedlejší produkt při zpracování dřeva.

 

Typy dřevěných pelet

Můžete vybírat dřevěné pelety s certifikací A1, popř. ENplus či bez certifikace. České dřevěné pelety PREMIUM A1 jsou unikát. Ekologické palivo se vyznačuje světlou barvou. V souladu s normami zaručují nejlepší výhřevnost. Dřevěné pelety ENplus A1 zajišťují optimální využití vašeho spalovacího zařízení. Dřevěné pelety bez certifikace, ze 100% smrkového dřeva, se vyrovnají peletám s certifikací ENPlus A1 a navíc mají neomezenou životnost. Máte moderní kotel s vysokou účinností a automatickou regulací? Už vám chybí pouze dřevěné pelety. Dřevěnými peletami lze ekologicky a účinně vytápět jak rodinný dům, tak různé komerční prostory či veřejné budovy. Existují i menší krbová kamna na peletky, kterými lze topit v jedné místnosti v bytě, v dřevostavbě jako jsou chaty, chalupy či sruby.

 

Výhody s peletami

Ekologické palivo s okamžitým použitím. Dřevěné pelety vám zajistí ohleduplnost k životnímu prostředí. Šetrně bez chemických pojiv a jiných znečisťujících látek. Mezi největší výhodu topení dřevěnými peletami patří 100 % ekologický proces spalování. Do vzduchu se uvolní jen takové množství CO2, které stromy spotřebují během růstu. Za zmínku však stojí i další benefity – čistý proces topení a téměř žádný popel. Vzhledem k menšímu objemu odpadají také problémy se skladováním – vystačíte si s minimem prostoru, kde (za předpokladu min. vlhkosti) pelety vydrží i několik let.

 

Pelety od OPTIMTOP

Kompletní sortiment dřevěných pelet naleznete na stránkách OPTIMTOP, kde si je můžete rovnou objednat. PREMIUM A1, ENplus A1 nebo smrk? Prodej pelet v pytlích je moderní, elegantní a navíc praktické. Nabídka dřevěných pelet s certifikací A1 od firmy OPTIMTOP s.ro. s dopravou po celé ČR. 

 


Přidejtre svoji firmu