pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Profesionální pokládka podlahy

Perex

Profesionální pokládka podlahy není zbytečný přežitek, má mnoho důvodů. Chystáte se obnovit podlahu nebo ji realizujete v rámci novostavby? Pak určitě uvažujete nad tím, jakou krytinu zvolit, a také kdo celou akci provede.

 

Pokud se chcete do celého procesu pustit sami, aniž byste měli dostatek odborných zkušeností a znalostí, zbystřete. Nemusí to být zrovna chytrý krok. Zavolat si na tuto věc profesionály má své důvody a ty byste rozhodně neměli podceňovat. I pokládka koberců Praha má své zásady a divili byste se, jaký je rozdíl mezi amatérsky položeným kobercem a tím od profesionálů. Dalším příkladem je renovace parket Praha. Ty totiž dokážou vydržet desítky let, a jejich pravidelné přebroušení a ošetření zajistí, že rázem vypadají jako nové.

 

Proč kvalitu podlahy nepodceňovat

Podlaha patří k základním prvkům v domě. Realizujeme ji na mnoho let dopředu a určitě nechceme za pár let vše absolvovat znovu. Je to dost náročné a také finančně nákladné. Navíc podlaha není levnou záležitostí, investujeme do ní mnoho prostředků a také musí splňovat naše technické a estetické požadavky. Ovlivní teplotní pohodu v domě, akustiku, estetiku a měla by být příjemná na dotek. Je lákavé na pokládce podlahy ušetřit, ale není to zrovna ten nejvhodnější způsob úspor. Zkušenosti profesionálů jsou cenné a může se dokonce stát, že oprava nevhodně položené podlahy nebude příliš dobře možná. Častým případem je pokládka plovoucí podlahy nebo masivní podlahy.

 

Jak probíhá profesionální realizace

Jak to vše probíhá, pokud si k realizaci podlahy vyberete profesionály? Místo realizace nejprve navštíví proškolený technik, který posoudí možnosti daného místa a zohlední potřeby majitelů domu. Důležité je zhodnocení kvality a rovnosti podkladu. Ať už následuje pokládka vinylové podlahy, plovoucí, dřevěné, dlažby nebo koberce, je rovný podklad důležitý. Může se totiž stát, že nebude vyhovovat normám ČSN. V tomto případě by byly nutné úpravy nebo kompletní změna podkladu. Změří se parametry, zejména vlhkost stavby, protože některé podlahy se pro příliš vlhké prostředí zkrátka nehodí.

 

Efektivní a rychlá práce

Po úvodních přípravách nezbývá, než si finálně vybrat z navrhovaných typů podlahy tu, která se vám nejvíce pozdává, a to i na základě poskytnutých vzorků. Pokud chcete, můžete spolupracovat i s architektem, který navrhne nejlepší řešení. Podlaháři Praha pracují rychle a efektivně. Nemusíte se bát zbytečných chyb, které by cenné vlastnosti podlahové krytiny znehodnotily a omezily její využití. Nezapomíná se na vhodnou izolaci a také si můžete nechat spolu s podlahou vytvořit systém podlahového vytápění.


Přidejtre svoji firmu