pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Kvalitní matrace levně? I to jde!

Perex

Stává se vám, že se ráno probouzíte rozlámaní a s pocitem, že jste se vůbec nevyspali? Bolí vás záda a jiné klouby v těle? Vaše nálada se trvale drží pod bodem mrazu? Pokud ano, příčinu vašich problémů pravděpodobně najdete ve vaší posteli.

 

Všechny problémy mohou pramenit z nekvalitní matrace, na které spíte. Přestaňte své tělo trápit a konečně se odhodlejte k nákupu nové matrace! Nejvýhodněji ji koupíte na Molitan-matrace.cz. Přesvědčte se sami...

 

Garance nejnižší ceny na trhu!

E-shop Molitan-matrace.cz přichází s garancí nejnižší ceny matrací na internetu. Pokud se náhodou stane, že v jiném obchodě najdete cenově výhodnější nabídku u stejné matrace, stačí se obchodu Molitan-matrace.cz ozvat a okamžitě získáte cenu mnohem výhodnější.

 

Obchod nabízí kvalitní matrace od českých výrobců v několika provedeních. Jsou to standardní matrace z molitanu, které jsou vhodné pro děti i pro dospělé. Koupíte zde i matrace vyšší kvality se specifickými vlastnosti jako je větší prodyšnost a polohovatelnost. Součástí nabídky jsou i matrace z paměťové pěny, které se dokáží perfektně přizpůsobit tvaru lidského těla a zaručit mu stabilní oporu po celou dobu spánku. Nechybí ani matrace taštičkové, sendvičové, velká poptávka je i po matracích z bio pěny.

 

Na Molitan-matrace.cz si objednáte samostatný molitan s možností nařezání molitanových desek na míru. Sežnete zde i potahové látky, matracové chrániče a čalounické potřeby.

 

Další výhody pro vás

Nákup na Molitan-matrace.cz se vyplatí nejen díky nízké ceně. I vy získáte dopravu zdarma při objednávce nad 2 000 Kč, záruku 10 let a možnost výběru z 57 druhů matrací. U molitanu je dokonce expedice do 24 hodin od objednání!

 

Na co si dát pozor?

Pokud si vybíráte matraci, dejte si pozor na její vlastnosti. Zajímat vás musí tuhost, rozměry a fakt, zda má matrace zóny. V ideálním případě by jim měla mít 7. Abyste zjistili, zda vám matrace vyhovuje, navštivte prodejnu Molitan-matrace.cz v Liberci.  


Přidejtre svoji firmu