pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Kouzlo bezrámového zasklení

Perex

Ve světě moderního bydlení jsou na okna kladeny stále vyšší nároky, neboť právě okna představují nejslabší článek obálky nemovitosti. Říká se, že kvalita nejslabšího článku určuje kvalitu celého zařízení (v našem případě domu).

 

Okna by měla být dostatečně velká, aby do interiéru propustila co nejvíce přirozeného světla a zároveň ho chránila před povětrnostními vlivy. Okna by měla mít perfektní tepelněizolační vlastnosti a měly by být bezúdržbová. V následujících řádcích se podíváme konkrétně na dřevohliníková okna, plastohliníková okna a bezrámové zasklení.

 

Všechny tři výše uvedené varianty oken najdete v produktovém portfoliu společnosti ACTUAL. Pod šestipísmenkovým názvem se skrývá specialista na okenní řešení.

 

Dřevohliníková a plastohliníková okna

Za vývojem ekologických okenních profilů a okenních systémů stojí společnost ACTUAL, která jako první v rakouských končinách začala vyrábět okna bez olova. Pod záštitou tohoto specialisty je profil se středovou přepážkou s izolační komorou. Plastohliníková okna se vyznačují vysokou technologickou úrovní. Ve Steiermarku vyrábí také dřevohliníková okna, o nichž jste možná také ještě neslyšeli. Jedná se o moderní provedení oken, které se pyšní výtečnými tepelněizolačními vlastnostmi.

 

Kouzlo bezrámového zasklení

Stěžejním produktem v nabídce společnosti ACTUAL je bezrámové zasklení. Jedná se o revoluční systémové řešení fixního zasklení. Docílíte tím celoskleněného designu, které se dostává mezi přední trendy ve světě bydlení. Společnost ACTUAL tento systém pojmenoval jako LOFT.SYSTEM, který je ideální volbou pro okna a dveře dřevo-hliník či plast-hliník. LOFT.SYSTEM je charakteristický snadnou údržbou a líbivým vzhledem. Touto cestou docílíte unikátního splývajícího designu fasády, který bude ve vaší ulici zářit.  


Přidejtre svoji firmu