pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Montované haly na klíč

Perex

Pořizovací i provozní náklady montovaných hal jsou velmi nízké, a proto jsou velmi oblíbené mezi živnostníky i provozovateli sportovišť. Špičkové montované haly na klíč vyrábí a montuje společnost POLAK CZ.

Rychlá výstavba

Rychlost výstavby je důležitá pro mnoho zákazníků. Právě proto dovedou montované haly splnit jejich požadavky. Nepotřebují nové základy a pro jejich stavbu stačí pouze štěrkem zpevněné podloží. Hala je do země ukotvena železnými trny, lze kdykoliv rozšířit nebo propojit se stávajícími budovami. Montáž a případná demontáž haly je opravdu snadná, takže nová hala může být pohodlně postavena během několika týdnů. V určitých případech lze dokonce realizovat stavbu haly bez nutnosti stavebního povolení. Výstavba je velice rychlá, a přesto jsou haly spolehlivě odolné proti vnějším povětrnostním vlivům.

 

Montované haly a jejich široké využití

Montované haly se těší velké oblibě, a to především díky nízkým provozním nákladům. Proto má společnost POLAK CZ za sebou široké spektrum realizací. Haly lze využít jako montované skladovací haly, hangáry, jízdárny, sportovní haly, zemědělské haly a zastřešení pro zemědělskou techniku. Bez ohledu na využití nabízí společnost POLAK CZ široké možnosti úprav na míru, mezi které patří například osvětlení, odvětrávání, vytápění a další. 

 

Nízké pořizovací a provozní náklady, vynikající životnost

Montované haly POLAK CZ vynikají nízkými pořizovacími náklady a snadnou údržbou. Každá hala je vybavena speciální plachtou s minimální životností 10 let, která je odolná proti nepříznivým klimatickým podmínkám, mechanickému namáhání a UV záření. 

 

Firma s mnohaletými zkušenostmi v oboru

Společnost POLAK CZ je léty a praxí prověřeným dodavatelem na montovaných hal a má za sebou mnoho úspěšných projektů. Mezi klienty firmy patří Armáda ČR, ČEZ, Integry Automotive, Extruindustrie, Vlamax, Denso a mnoho dalších. Více informací najdete na stránkách společnosti http://www.haly-polak.cz, kde si můžete, mimo jiné, vyžádat nezávaznou kalkulaci.


Přidejtre svoji firmu