pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Splňte si svůj sen o kuchyni na míru

Perex

Vařením stráví většina lidí hodně času. Proto by měla být kuchyně příjemným a zároveň praktickým místem, kde se nám bude líbit. Toužíte po originální kuchyni nebo máte atypický interiér? Vaše požadavky může splnit kuchyně vytvořená přímo na míru. Nejde o zbytečný přepych, nýbrž velmi chytrou investici.

Někdy je kuchyně vytvořená na míru jediným řešením

Moderní kuchyně na míru dokáže uspokojit požadavky zákazníků, kterým nevyhoví nabídka již hotových kuchyní, nebo zkrátka touží po něčem jiném. Pro majitele atypických nebo velmi malých interiérů to nebývá rozmar, ale téměř nutnost. Výhody kuchyně na míru svým požadavkům ocení i lidé velmi malého nebo naopak velmi velkého vzrůstu, nebo lidé se zdravotním postižením. Ti si mohou nechat kuchyňskou sestavu vytvořit tak, aby zvládali vaření i se svým handicapem.

 

Dejte si práci s promyšlením detailů

Určitě vás láká představa si svou kuchyni kompletně vymyslet od základů. To vám umožní kuchyně Praha, Brno nebo Olomouc, díky firmě Stolařství Šimčák s mnohaletými zkušenostmi. Zvládnou téměř vše, co si zamanete a budete si moct splnit svůj sen. Svou budoucí kuchyni Olomouc zkonzultujte do detailů, nezapomeňte na výběr kvalitní pracovní desky, výšku pracovní plochy, úchyty na dvířkách, rozmístění spotřebičů, uspořádání zásuvek a skříněk. Každý detail hraje roli, uvědomte si, že kuchyni budete používat třeba i desítky let.

 

Kuchyně na míru nemusí být ani příliš nákladná

Kuchyně Brno zhotovená na míru nemusí být vůbec nákladnější než nějaká typová. Někdy je dokonce výhodnější si kuchyni nechat vytvořit na zakázku. Možná, že když porovnáte ceny a vezmete v úvahu kvalitu materiálu, podivíte se, proč vás tato možnost nenapadla už dávno. Do studia můžete přijít s již jasnou představou a návrhem, nebo si nechat návrh zhotovit odborníky. Je to jen na vás.  


Přidejtre svoji firmu