pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Domov jako z kamene

Perex

Jste-li hrdým majitelem novostavby, který dumá nad zařízením zbrusu nového interiéru nebo rozmýšlíte nad renovací toho stávajícího, vsaďte na moderní obklady, díky kterým prokoukne každý prostor.

 

Známým pořekadlem, jež praví, že v jednoduchosti je největší krása, se inspirovala i společnost SIMPLE HOME. Tato společnost má už ve svém názvu jednoduchost, protože zařídit si moderní a přesto útulný domov opravdu není žádná věda. Za jménem společnosti stojí profesionálové ve svém oboru na slovo vzatí a právě tito vám dosvědčí, že interiérové obklady jsou hitem současné doby. Ze stylových obkladů, které nabízí společnost SIMPLE HOME, si vyberou vyznavači nejrůznějších interiérových stylů, protože co obklad, to opravdový originál.

 

Od severu po horký jih

Fádnost a jednotvárnost jsou slova, která společnost SIMPLE HOME nemá ve slovníku. O tom hovoří i nekonečný výběr stylů interiérových obkladů, jež nalezneme v nabídce této společnosti. Je libo styl dávného orientu nebo interiér s prvky tajemné Aztécké říše, či se vaše představy ztvárňují spíše v temperamentní italské architektuře? SIMPLE HOME splní vše, co vám na očích vidí a protože součástí profesionálních služeb je i montáž, stane se pod rukama odborného profesionálu váš interiérem hotovým uměleckým dílem.

 

Přirozená krása kamene

Kromě stylů interiéru budete doslova ohromení nekonečnou nabídkou materiálů obkladů. Přírodní kámen, imitace kamene nebo raději obklady cihlové? Proměňte váš domov v útulné místo s prvkem neotřelosti. Kamenné obklady si zamilujete natolik, že vám jejich vzhled v interiéru jistě nebude stačit. Žádný problém, kamenné obklady jsou vhodné i pro využití v exteriéru. Fantazii se meze zkrátka nekladou a to ani v případě kamenných obkladů.

 

Propadněte kouzlu textury břidlice nebo křemence a vybudujte domov jako z kamene!


Přidejtre svoji firmu