pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Cestování v pronajatém automobilu

Perex

Pronájem vozu je daleko lepší varianta než neustále popojíždění taxíkem. Kromě toho, že ušetříte navíc získáte potřebný komfort. Bude to podobné, jako kdybyste měli vlastní automobil. Kde si automobil zapůjčit a co by měla splňovat správná autopůjčovna? To vám prozradíme v tomto článku.

 

Nízká cena

Jedním z hlavních faktorů při pronájmu auta, který jistě oceníte je nízká cena. Pokud potřebujete vůz pouze na pár dní, jedná se o nejlepší variantu. Autopůjčovna Taggart nabízí vozy za zcela bezkonkurenční ceny na dlouhodobý pronájem. A když přeci jenom najdete výhodnější nabídku, stačí jednoduše poslat odkaz a my vám nabídneme ještě nižší cenu.

 

Automobily s nízkým počtem najetých kilometrů

Nemusíte se bát, že v půjčovně dostanete starý vrak, který sotva ujede pár metrů. Nabízíme skutečně kvalitní vozy, které mají potřebnou dokumentaci a jsou ve výborném technickém stavu. Autopůjčovna disponuje automobily, u kterých se jejich průměrný věk pohybuje kolem 9 měsíců a průměrný počet najetých kilometrů je 18 000. Budete tak jezdit v téměř nových automobilech. Tato situace se dá srovnat s automobilem na leasing, ale má to pár rozdílů. Jedním z rozdílů je to, že nejste vázaní smlouvou a vůz můžete mít zapůjčený i na jeden měsíc.

 

Náklady hrazené autopůjčovnou

Správná autopůjčovna hradí veškeré náklady spojené s běžným provozem vozidla, jako je běžná údržbě a pojištění. Nemusíte se bát, že k ceně půjčovného budete připlácet další částky. Uvedená cena je tedy ve většině případů i konečná a vy tak víte, kolik vás bude pronájem automobilu stát.

 

Dlouhodobý pronájem pro všechny a přistavení vozu ještě dnes

Dlouhodobý pronájem pro všechny osoby bez nahlížení do registru dlužníků a podobně. Automobily jsou dostupné skutečně pro každého, kdo se prokáže platnými doklady. Na základě domluvy je možné vůz přistavit ještě v ten stejný den. A vyzvednutí i přistavení je zcela zdarma.

 


Přidejtre svoji firmu