pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Bazény a sauny na veletrhu

Perex

Ve dnech 15. - 19. 9. 2015 probíhal již 26. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, jehož součástí byl i současně probíhající veletrh BAZÉNY SAUNY & SPA. Společnost Aquamarine Spa se v průběhu let stala pravidelným vystavovatelem.

 

V letošním roce společnost Aquamarine Spa prezentovala na svém designovém stánku unikátní produkty, které udávají nový směr pro budoucnost a inovace v oblasti wellness.


Zcela nová designová vířivka Sundance Spas zaujala většinu návštěvníků veletrhu zejména svým originálním dřevěným obložením. Čisté bíle linie a čtvercový tvar dotvářel styl moderního wellness produktu, který není určen pouze pro relaxaci, ale také jako designová ozdoba interiéru.


Převratnou novinkou bylo představení vysouvací sauny S1 od firmy Klafs. Naprosto unikátní technologie udivovala každého návštěvníka, který objevil na první pohled skryté možnosti této jedinečné sauny. Sauna má hloubku pouhých 60cm, po stisknutí tlačítka se však plynulým pohybem elegantně vysune a vznikne tak prostorná sauna s hloubkou 160cm, která uspokojí i nejnáročnější nároky na saunování.


Na stánku mohli návštěvníci také vyzkoušet pohyblivé lehátko SWAY od firmy Klafs, či nerezové designové lehátko od společnosti Imaginox.


Největším lákadlem pro návštěvníky stánku společnosti Aquamarine Spa byla však nerezová vířivka od firmy Imaginox. Jedinečná ergonomicky tvarovaná lehátka, originální masážní trysky, barevné podsvícení či automatické lamelové zakrytí vířivky. Tyto precizní propracované detaily byly jasnou známkou toho, že právě nerezová vířivka je hlavním produktem tohoto roku.


Precizní inovativní produkty a moderní design stánku ocenila také odborná porota veletrhu FORARCH a vyhlásila stánek společnosti Aquamarine Spa TOP expozicí v kategorii nad 60m2.


Přidejtre svoji firmu