pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Čištění koberců v dětském pokoji

Perex

Koberce v dětských pokojích jsou nejvíce zatěžovány a namáhány. Děti po nich běhají stále dokola, někdy i bosýma špinavýma nohama, válejí se po nich, tvoří z různých materiálů a s různými výtvarnými pomůckami, protože na zemi je to přece nejlepší.

 

Kdepak stůl, to není ono, koberec je ta nejlepší podložka, protože je pěkně dole a lehce přístupná. Sem tam se na ně podaří rozlít čaj nebo limonáda, občas upadne kus svačinky, a když si toho nevšimnou, tak se důkladně zašlape přímo do koberce. Údržba koberců v dětských pokojích je velmi náročná na čas a i když se snažíme je vyčistit, někdy si s odolnými skvrnami jen těžko poradíme a za pár měsíců vypadá celý koberec zase jako před vyčištěním.

 

Nejúčinněji vyčistíte koberce pomocí hloubkového čištění

Protože chtějí rodiče vždy pro své děti to nejlepší, měli by jim dopřát také dokonalou čistotu koberce pro jejich neustálé hraní a lumpárny. Dosáhnout jí můžete pomocí techniky hloubkového čištění. Hloubkové proto, že koberec dokáže vyčistit až do hloubky, ne jen na povrchu, tak jako při ručním čištění. Navíc se při hloubkovém čištění zbaví koberce všech alergenů, prachu a bakterií, které mohou zbytečně zatěžovat dětský organismus při jejich vdechování. V čistém prostředí se bude dětem lépe dýchat a alergikům nebo astmatikům výrazně uleví při jejich zdravotních obtížích.


Hloubkové čištění koberců provádí společnost Čištění koberců Praha. Takže pokud bydlíte přímo v Praze, nebo v jejím blízkém okolí, neváhejte a vyzkoušejte jejich služby. Nízké ceny, vysoká kvalita a rychlost, to jsou základní a významné charakteristiky společnosti Čištění koberců Praha. Rychlost, protože používá čistící přípravek, který je natolik šetrný, biologicky odbouratelný a bez agresivních chemických látek, že se nemusí vyplachovat z koberce čistou vodou. Čištění se díky tomu provádí jen v jedné fázi tzv. extraktorem, speciálním čistícím strojem. Za jeho pomoci je koberec „proprán“ čistícím roztokem, a protože se čistící roztok aplikuje pod tlakem i odsává pod tlakem, zůstává v koberci jen malou chvíli a naváže na sebe všechny nečistoty, i ty z hloubky koberce. Podrobný popis toho, jak se hloubkové čištění provádí, najdete na internetových stránkách společnosti Čištění koberců Praha, nebo také společnosti Čištění koberců Plzeň. Pražská společnost si v Plzni zřídila svoji pobočku, proto může být k dispozici také obyvatelům a firmám v Plzni.


Přidejtre svoji firmu