pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Hodinový manžel připojí i vodu

Perex

V bytech v panelových nebo bytových domech nemůžete počítat s velkým prostorem pro koupelnu. Většinou je tak velká, že se v ní stěží otočíte, a když do ní ještě umístíte pračku, je v ní prostor vždy jen pro jednoho z členů rodiny.

 

Jakmile se rodina rozroste a děti začínají dospívat, každý používá jinou kosmetiku, počet lahviček a krabiček s krémy se rozrůstá a najednou zjišťujete, že není vše kam naskládat. Rádi byste váš problém s úložnými prostory nějak vyřešili, ale umístit do již tak malé koupelny poličku nejde, protože byste do ní neustále naráželi při sprchování. Ideálním řešením by pro vás mohla být skříňka s umyvadlem.

 

Má zkušenosti v oblasti instalatérské a jeho příjezd můžete očekávat opravdu brzy

Prostor pod umyvadlem je využitý jedině tím, že pod ním máte odložený kbelík na mytí podlah, jinak je prostor nevyužitý. Výtečné místo pro úložné prostory. Pod umyvadlem získáte minimálně dvě poličky a k nim ještě několik šuplíků, záleží na konstrukci umyvadlové skříňky. Výběr v koupelnových studiích je široký, stačí jen zvolit tu, která se rozměrově bude hodit nejvíc. Zakoupili jste si přesně tu podle vašich představ, ale protože je složená do několika balíků, bude potřeba ji složit. A následně ji i s umyvadlem usadit ke stěně a vodovodní baterii připojit k vodovodnímu řádu.


Mužská část rodiny se odhodlala k sestavení skříňky, ale do připojení baterie se nikdo z nich příliš nehrne. Nemají s tím žádné zkušenosti, proto by potřebovali pomoc odborníka. K takové zakázce se zkušení instalatéři neradi hlásí a slibují termíny hodně vzdálené od dne objednání, ale naštěstí je tu společnost Hodinový manžel Praha, jejíž pracovník je ochotný přijet hned druhý den. Je to práce na chvíli a do hodiny ji určitě zvládne. Je to přece odborník na různá řemesla a připojení baterie do vodovodního řádu je pro něj hračka. Společnost Hodinový manžel Praha si při brzkém termínu objednávky neúčtuje žádné příplatky za expresní služby, proto je výhodné si službu objednat co nejdříve. Když mají pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha volný termín, mohou k vám přijet i do několika hodin od objednání. Vše závisí na jejich časovém harmonogramu naplánovaných prací, ale i tak můžete počítat s tím, že i při plném pracovním rozvrhu nebudete čekat déle než týden. Hodinový manžel provádí široké spektrum prací včetně prací výškových, kde spolupracuje s firmou Pronájem plošin Praha.


Přidejtre svoji firmu