pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Tepelná čerpadla sníží náklady

Perex

Chcete vytápět dům a ohřívat užitkovou vodu mnohem levněji, než doposud? Pořiďte si tepelné čerpadlo. Třeba to od firmy Klima Rapid, která vám dá na výběr z čerpadel Midea, Daikin Altherma nebo Panasonic s různým výkonem. Kromě dodání vám provede i montáž.

Oblíbená tepelná čerpadla Panasonic Aquarea

Tepelná čerpadla jsou stále oblíbenější, především díky neuvěřitelné úspoře nákladů. Hodí se snad do každé domácnosti nebo firmy a zjednoduší vám život. K nejoblíbenějším patří tepelné čerpadlo vzduch-voda. To využívá teplo z okolního vzduchu. Jak to celé funguje? Venkovní jednotka odebírá teplo ze vzduchu a ve vnitřní jednotce předává na vytápění domu a pro užitkovou vodu. Mezi taková čerpadla patří i zařízení Panasonic Aquarea. Snadno se instalují a udržují, navíc nestojí mnoho. Hodí se jak do novostaveb, tak i do starších budov.

 

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla vzduch-voda?

Snadno a rychle se instaluje na jakoukoliv stavbu

Značně sníží náklady na vytápění

Přináší možnost levného ohřevu užitkové vody

V létě lze využít jako klimatizace k ochlazování domu

Můžete u něj využít funkce odvlhčování

Nezabere mnoho místa

 

Ohřívejte levně vodu i při mínusových venkovních teplotách

Na výběr jsou buďto nízkoteplotní čerpadla Panasonic Aquarea NT, nebo vysokoteplotní s označením HT. U nízkoteplotního čerpadla je teplota ohřívané vody do +55 °C. Hodí se spíše pro novostavby a rekonstruované domy. Řešení v podobě čerpadla Aquarea HT je ideální pro domy s tradičními vysokoteplotními radiátory. Takové čerpadlo dokáže dodat užitkovou vodu o výstupní teplotě 65°C i při venkovní teplotě -20°C. Díky tomu téměř není třeba mít záložní elektro ohřev. Vysokoteplotní tepelné čerpadlo vzduch-voda se hodí i jako náhrada za starý kotel bez toho, že byste museli předělávat stávající topný systém.  


Přidejtre svoji firmu