pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Mobilní haly – trend skladování

Perex

Každá firma či podnikatel občas řeší problém s nedostatkem místa.

 

Je-li tento problém přechodný nebo se svým podnikáním expandujete a trvale rozšiřujete výrobu, poslouží vám skvěle skladovací stany nebo mobilní haly, a to rovnou od profesionální firmy ARGOservis. Firma ARGOservis se ve svém oboru pohybuje již od roku 1997, kdy se orientovala na montáž mobilních veletržních hal a párty stanů pro veletržní správu Terinvest. Jak šel čas, společnost ARGOservis začala pronajímat a montovat vlastní párty stany a proto si dnes i vy můžete pro své podnikání nechat smontovat skladovací stan či mobilní halu.


Pronajměte si mobilní skladovací halu

Mobilní skladovací haly představují skvělé řešení uskladnění pro vaše podnikání a nezáleží vůbec na tom, jestli je jaro, či zima. Skladovací haly nacházejí nejen sezónní využití, ale mnohým podnikatelským subjektům slouží skladovací prostory po celý rok a jak řada z nich uvádí, své podnikání by si bez nich už jen stěží dovedli představit. Velká výhoda, kterou skladovací haly disponují, je rychlá a snadná montáž i demontáž a díky tomu, že skladovací haly nepotřebují základy, je flexibilita a mobilita další výhodou těchto skladů.

 

Společnost ARGOservis je ve svém oboru profesionálem s dlouholetou tradicí, proto vám vždy nabídne nejvýhodnější řešení, aby byly vaše potřeby stoprocentně uspokojeny. Flexibilita skladovacích hal tkví zejména v absolutní přizpůsobivosti. Vybrat si proto můžete ze tří druhů opláštění, a to plachta, plast nebo plech. Samozřejmostí je i možnost přizpůsobení velikosti a tvaru haly, jakožto umístění oken a dveří.

 

Skvělým a rychlým řešením jsou i skladovací stany, které v mžiku oka vytvoří prostorné místo nejen pro uskladnění materiálu či zboží, ale nabídnou také chráněný prostor pro veletrhy, slavnosti či firemní akce.

 

Objevte i vy kouzlo mobilních hal a skladovacích stanů.

 


Přidejtre svoji firmu