pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Neslevujte ze svého standartu

Perex

Všichni to jistě známe, po rušném a chaotickém pracovním dnu se už nemůžeme dočkat, až své unavené tělo pohodlně uložíme na pohovku a pustíme si oblíbený seriál, ve kterém se zrovna dnes má odehrát vyvrcholení milostné scény mezi hlavními protagonisty. Jenže ouha! Kanál, který jsme ještě včera sledovali v HD kvalitě, dnes hlásá nedostupnost služby.

 

Ještě chvíli se snažíme neustálým mačkáním dálkového ovládání přesvědčit televizi, že je chyba na její straně. Po telefonním rozhovoru s operátorem Skylink však zjistíme, že nejen zdražil poskytované služby, což nám mimochodem prozradilo vyúčtování z minulého měsíce, ale také zcela bez varování odebírá programy. Špatný den je tímto pro vás zpečetěn. Nemusíte si to však nechat líbit. Přejděte na satelitní karty operátora FreeSAT který vám nabídce služby o poznání levnější a jako dárek dostanete druhou satelitní kartu se stejným balíčkem služeb.

 

Se Skylinkem se nemusíte zdlouhavě loučit

Uživatelé satelitních karet Skylink nejsou s tímto operátorem vázání žádnými nesmyslnými smlouvami. Proto postačí, když vyčerpáte kredit, který máte na satelitní kartě a rozloučení se se Skylinkem už nic nestojí v cestě. Obdarujte svůj set-top box novou satelitní kartou od operátora FreeSAt UPC.

 

Jednoduchým krokem k programům v HD kvalitě

Rozhodnete-li se přejít k operátorovi FreeSAt UPC, je vašim úkolem pouze zadat vaše kontaktní údaje na stránky http://www.satelitnizpravodaj,cz/kontakt, napsat si o nezávazné informace na mailovou adresu, či zavolat na infolinku a naši technici se již postarají o další úkony, včetně naladění satelitních karet na Vašich přijímačích.


Přidejtre svoji firmu