pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Interiér na míru od profesionálů

Perex

Jste-li v situaci, kdy zařizujete interiér své novostavby, či toužíte po renovaci interiéru stávajícího, jistě nám dáte za pravdu, že vybrat originální a krásný nábytek je v dnešním světě komerce doslova nadlidský úkol.

 

Stolařství FINESSE však nemá fádnost a tuctovost ve svém slovníku a právě díky tomu se stane skvělým partnerem při zařizování vašeho bydlení. Stolařství FINESSE, které bylo založeno již v roce 1993 a tudíž disponuje dlouholetými zkušenostmi a tradicí, spolupracuje se zkušenými architekty, a proto je každý kus nábytku, jež vzejde z dílen stolařství, naprostým originálem. Mějte jistotu, že stůl, u něhož společně jíte s rodinou, nenajdete při návštěvě i u svých sousedů a vybavte dům nábytkem na míru od stolařství FINESSE.

 

Kuchyně, srdce každého domova

Kuchyně je leckdy místem, kde se rodina setkává u společného jídla a kde tráví společné chvíle. Pro poctivé hospodyňky je tato místnost doslova královstvím a proto stojí za to, aby kuchyňský nábytek byl kvalitní a krásný. V produktovém portfoliu stolařství FINESSE mimo jiné naleznete kuchyně, jež vám kvalifikovaní pracovníci vyrobí přímo na míru. Je jedno, jak náročná je vaše představa o dokonalé kuchyni. FINESSE podpoří vaše plány, ať už jsou jakékoliv.

 

Postavíme schody do nebe

Další činností, v níž je stolařství FINESSE odborníkem, je stavba schodů. A i když je chůze po schodech pro každého z nás rutinní záležitostí, postavit je není jen tak. Pracovníci stolařství však mají všechny funkční, technické i estetické požadavky v malíčku a tak s trochou nadsázky můžeme říci, že FINESSE postaví schody až do nebe, bude-li si to zákazník přát.

 

Vezmeme to pěkně od podlahy

Nabídka stolařských služeb ovšem u kuchyní na míru a schodišť ani zdaleka nekončí. FINESSE vybaví váš interiér kvalitním nábytkem, počínaje odolnými dřevěnými podlahami, přes okna až po krásné jídelní stoly, které se stanou středobodem vašeho nového domova. Síla a profesionalita stolařství FINESSE ovšem nekončí ani za prahem interiéru. Žhavou novinkou je totiž výroba dřevěných pergol a zahradního nábytku.

Vybavte svůj interiér kvalitním nábytkem na míru od stolařství FINESSE.  


Přidejtre svoji firmu