pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Aby se přírůstku do rodiny dobře bydlelo

Perex

Nastávající maminky již od začátku svého těhotenství přemýšlí nad vzhledem budoucího dětského pokojíčku. Samozřejmě, je nezbytné přizpůsobit interiér přicházejícímu potomkovi, aby se v domě cítil bezpečně a pohodlně již od narození. Na druhou stranu, velmi důležitým vybavením je kočárek.

Pakliže chcete miminku dopřát to nejlepší na trhu, doporučujeme sáhnout po modelech značek Patron, Firkon či Camarelo. V následujících řádcích se na jednotlivé značky podíváme podrobněji a dáme vám několik pádných argumentů, proč zrovna tito výrobci jsou příhodní.

 

Kočárek Patron – sázka na českou kvalitu

Velké popularitě se těší kočárky Patron, které vyrábí ryze česká společnost. Patron se představuje jako největší tuzemský výrobce dětských kočárků, přičemž první produktovou řadu představil před patnácti lety. Patron je synonymem pro vysokou kvalitu, maximální bezpečnost a poutavý design. K výběru máte pestrou škálu podvozků, přičemž na své si přijdou příznivkyně hlubokých i sportovních nástaveb.

 

Kočárek Firkon

Pokud očekáváte první dítě, měla byste při výběru kočárku myslet i na budoucnost. Když už investujete do kvalitního kočárku, mohl by sloužit všem vašim dětem. Spolehlivost a dlouhou životnost slibuje kočárek Firkon. Kolébkou této značky je Polsko. Firma se již od svého vzniku (1987) specializuje na výrobu moderních kočárků. Už první kolekce se vzhledem od ostatních, stejně fádních kočárků výrazně lišila.

 

Kočárek Camarelo

Kočárek Camarelo spojuje lehkost a funkčnost. Camarelo je opět polská značka, která na evropském trhu působí dlouhá léta. Maminky si kočárky Camarelo pochvalují, neboť jsou pevné, bytelné a hlavně prostorné.

 

Distributorem všech tří značek je společnost AAA Kočárky, která provozuje internetový obchod AAAkočárky.cz. Kompletní nabídku kočárků můžete zhlédnout právě v e-shopu.

 


Přidejtre svoji firmu