pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Betonové čtvero roční období

Perex

Dokončili jste výstavbu domu či rekonstrukci zahrady? Potřebujete příjezdovou cestičku či chodník kolem bazénu?

Spolehněte se na společnost PRESBETON, jakožto na osvědčeného a kvalitního dodavatele betonových dlažeb, které jsou pro venkovní umístění ideální volbou.

 

V případě venkovních dlažeb musíte vzít do úvahy rozmary počasí – ať už se jedná o velký mráz či tropická vedra nebo přívaly vody či zničující sucho. Beton je velmi odolný materiál, který obstojí i při sebehorším počasí.

 

Začněme začátkem roku. Jaro. Ptáci zpívají, kytičky rostou, ale také taje sníh a přicházejí, v extrémních případech, záplavy. Spousta vody. Nemusíte si dělat starosti. Beton je známý svojí vysokou odolností právě vůči vodě. Váš chodník tedy zůstane neporušen a dlažba bude na svém místě.

 

V létě je nutné počítat s teplotami, které mnoho z nás má problém přežít. V případě, že je 40°C ve stínu a vy nevíte, jestli skočit do vody, která na tom není o moc lépe, nebo si koupit zmrzlinu, která se rozpustí před vybalením z obalu, si povzdychněte „škoda, že nejsem z betonu“ – proti těmto teplotám je zcela imunní a nechávají ho naprosto chladným.

 

Na podzim můžete využít větrného počasí a jít pouštět draka – vaše betonová dlažba od společnosti PRESBETON zůstane nerušeně stát na svém místě, kde patří. Podzimní vítr vás možná připraví o draka, o betonovou dlažbu nikoliv.

 

Závěrem roku teplota klesá, postupně se objevuje bílá, sněhová peřina a dostáváme se do mrazivé zimy. Teploty jsou stejné jako v létě, pouze s drobným rozdílem ve znaménku minus před číslem. Vaše betonová dlažba nepopraská, ani nezmrzne. Reakce betonu na mráz jsou velice dobré a vy nemusíte přemýšlet nad tím, jestli dát na jaře novou dlažbu.

 

V případě, že nechcete dlažbu měnit po každém ročním období, vsaďte na jistotu – betonová dlažba.


Přidejtre svoji firmu