pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Vytvořte si obývací pokoj vašich snů

Perex

Krásný a reprezentativní obývací pokoj je základem každého bytu. Jedná se o místo, kde trávíte velkou část svého volného času a kde často přijímáte návštěvy.

Proto je velmi důležité, aby obývací pokoj vypadal skutečně krásně a byl podle vašich představ. A protože vytvořit si obývací pokoj vašich snů není úplně jednoduché a obývací stěny jsou velkým kusem nábytku, který je potřeba vybírat obzvlášť pečlivě je tu tento článek, který se vám pokusí poradit, jak na to.

 

Jak pracovat s malým nebo velkým prostorem

Při výběru obývací stěny musíme zvážit kapacity pokoje. Pokud se jedná o malou místnost, je nesmyslné pořizovat sem obrovskou stěnu, která zabere polovinu pokoje. Daleko lepší je zvolit malou nebo chytře řešenou obývací stěnu, která dokáže pokoj opticky zvětšit. V případě, že máte velký pokoj, můžete experimentovat podle libosti a můžete vybírat i z opravdu velkých a mohutných obývacích stěn, které mají hodně úložných prostorů a poliček.

 

Celkový vzhled pokoje

Při výběru dbejte na celkovou sladěnost celého pokoje. Použitý materiál a zvolené barvy by k sobě měly ladit a měly by se správně doplňovat. Významným prvkem v obývacím pokoji jsou také konferenční stolky, pro odkládání předmětů nebo pro pohoštění při návštěvách. Opět platí, že konferenční stolek by měl ladit se zbytkem vybavení. Opět se soustřeďte i na prostorové rozložení a vybírejte takovou velikost konferenčního stolku, aby se přirozeně hodil k pohovce a ostatnímu nábytku.

 

Co je IN?

Velmi oblíbené jsou kontrastní obývací stěny nebo jednoduché stěny se zajímavými prvky. Otevřené police, místo pro umístění LCD obrazovky televizoru, podsvícené skleněné poličky a efektivní využití prostoru jsou hlavními aktuálními módními trendy. Správné zakomponování do místnosti a vhodná barevná sladěnost dokáže divy a udělá i z obyčejného pokoje nádhernou obývací místnost, kde budete rádi trávit čas a přijímat návštěvy.


Přidejtre svoji firmu