pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Orientální koberce

Perex

Orientální koberce jsou už po mnoho let součástí mnoha domácností a svůj lesk a slávu neztrácí ani v dnešní moderní době.

 

Přemýšlíte-li také nad tím, že si nějaký pěkný kousek pořídíte domů, vybírejte pečlivě. Důraz klaďte především na kvalitu a solidnost výrobce. Jakékoliv náhražky vám totiž dlouho nevydrží a vy zbytečně vyhodíte peníze.

Na českém trhu působí již od roku 1994 velmi kvalitní výrobce perských koberců, firma BUCHARA s.r.o., která ručně vázané perské koberce vyrábí, dováží a distribuuje. Mimo prodeje samotných koberců nabízí i mnohé služby: poradenství a návrh interiérů, zapůjčení koberců, odborné čištění a opravy, atd. Společnost je schopná vám vyrobit koberce přesně na míru, díky vlastním dílnám v oblasti bývalé Persie.

Zakladatel společnosti pochází přímo z oblasti bývalé Persie a výroba orientálních koberců má v jeho rodině obrovskou tradici. Zakladatel tak všechny své vědomosti a zkušenosti mohl v Čechách dobře uplatnit. Zde také vystudoval, žije zde a podniká. Firma se díky tomu může orientovat na českého a evropského zákazníka a skloubit svou orientaci s nabídkou orientálního zboží.

Svou prodejnu provozuje společnost BUCHARA s.r.o. v centru Prahy, kde si můžete na prodejní ploše 250 m2 vybrat více jak 5000 kusů ručně vázaných perských koberců (klasické, moderní, vyrobené tradičním způsobem, běhouny, kruhové koberce, hedvábné koberce, ručně vyráběné z kůže nebo různé orientální doplňky).

Je jedno, jak orientální koberec získáte, zda darem, dědictvím či si ho koupíte. Každý bude mít jednu velkou výhodu oproti klasickým kobercům. Jejich hodnota totiž s věkem stoupá. Tedy při dobrém výběru a péči. V podstatě lze výběr a koupi orientálního koberce brát jako výhodnou investici, která v čase stoupá a pro budoucí generaci vašich potomků může znamenat velmi významné finanční přilepšení.


Přidejtre svoji firmu