pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Vodovodní baterie

Perex

Módní trendy ve světě bydlení se dotýkají obývacích pokojů, ložnic, kuchyní a v neposlední řadě koupelen. Precizně zpracované vodovodní baterie jsou šperkem umývacího prostoru a kromě estetické funkce plní perfektně svůj praktický účel. Elegantní chromové baterie se stanou chloubou koupelny.

 

Koupelna představuje místo, kde se moderní design uplatní. Již dávno se nejedná o půdu, kde se odehrává pouze každodenní hygiena. Útulné a nápadité koupelny jsou místností, kam se spousta z nás uchyluje k odpočinku a relaxaci. A celkovou atmosféru dokreslí detaily, jako jsou právě vodovodní baterie.

 

Výrobci koupelnového vybavení a doplňků bojují proti jednotvárnosti a do místnosti vnáší opravdové klenoty. I zdánlivě obyčejná vodovodní baterie dostává nový kabát.

 

Vodovodní baterie pro umyvadla

Pakliže investujete do nové vodovodní baterie, upřednostněte pákovou variantu před kohoutkovou klasikou. Páková umyvadlová baterie by měla disponovat automatickou zátkou, která omezí průtok vody a sníží její spotřebu.

 

Velké popularitě se těší revoluční bezdotykové baterie, jež jsou osazeny snímačem přítomnosti rukou. Po určitém časovém intervalu se voda automaticky zastaví, přičemž časový interval si nastavíte sami. Rozsah bývá většinou od 0,25 do 7,75 sekund (záleží však na konkrétním výrobci).

 

Termostatické baterie do sprchových koutů

Pokud koupelně dominuje sprchový kout, bude vás zajímat téma týkající se termostatických baterií. Jedná se o úsporné a bezpečné řešení, neboť zde nehrozí opaření horkou vodou. Stačí nastavit termostat na určitou teplotu a ta poteče po celou dobu sprchování. Standardně se teplota nastavuje na 38 °C a v případě, že potřebujete teplejší či chladnější, stačí pro manipulaci stisknout malé červené tlačítko.

 

Termostatické baterie nachází uplatnění v domovech s malými dětmi či se staršími lidmi mající horší motoriku. Bezpečnost je zde na prvním místě.


Přidejtre svoji firmu