pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Hledáte příjemné bydlení v Praze?

Perex

Chcete bydlet v Praze, s možností snadné dopravy do centra, ale mimo rušné lokality? Novostavby v Hloubětíně jsou pro klidné rodinné bydlení ideální.

 

Nové byty Praha 9 vás určitě nadchnou svým praktickým dispozičním řešením a lokalitou, v níž se nacházejí.

 

Byty Hloubětín mohou splnit vaše sny o klidném a moderním bydlení s optimální dostupností do centra. Jde o atraktivní část Prahy 9 s dobrou občanskou vybaveností a příjemným prostředím, která má co nabídnout mladším i starším generacím. Není tedy divu, že je poslední dobou velmi vyhledávaná. Není zde nouze o kulturní akce, sportovní vyžití, obchody a místa pro relaxaci.

V Hloubětíně se nachází školy a školky, pošty, poliklinika a banky. Sportovně založení lidé ocení plavecký bazén, fitness centrum nebo golfový areál Černý Most. V blízkosti je lesopark s Kyjským rybníkem. Přes Hloubětín vede cyklostezka, spojující východní okraj a centrum Prahy, na své si přijdou i příznivci in-line bruslí. Nakupovat se dá třeba v blízkém obchodním centru Černý Most nebo Galerii Harfa. Za zábavou můžete vyrazit třeba do místního multikina. Spojení s ostatními částmi Prahy zajišťují tramvaje a metro B. Pokud se z Prahy 9 rozhodnete vyrazit MHD do centra, bude cesta trvat 20 až 30 minut.

 

Byty Praha 9 slibují bydlení v opravdu zajímavé lokalitě, která vybízí k odreagování i různým volnočasovým aktivitám. Nechybí dětská hřiště, a nouze není ani o parkovací místa. Možná se vám to zdá až příliš ideální, na to, že jste pořád v Praze, ale je to tak. Byty Hloubětín jsou moderní a pohodlné. Krásné novostavby splní sen o příjemném bydlení v hlavním městě. Navíc jsou energeticky úsporné a ekologické. Díky bytům v Praze 9 si můžete splnit sen o vašem novém komfortním domově v Praze.


Přidejtre svoji firmu