pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Dlažba - výborné řešení pro terasu

Perex

Dlažba je praktickou podlahovou krytinou, a to nejen v interiéru. Snadno se pokládá a dlouho vydrží.

 

Na venkovní dlažbu jsou kladeny vysoké nároky, a proto musí mít odpovídající vlastnosti, aby obstála. Pokud potřebujete kvalitní povrch na vaši terasu nebo balkon, je dlažba skvělou variantou. Neměla by být ale ledajaká, protože ji neměníme často. Pokud byste rádi něco opravdu vyhovujícího, zvolte plošnou a teracovou dlažbu TopTeramo s mnoha přednostmi.

 

Jaké jsou vlastnosti venkovní dlažby TopTeramo?

  • Přesnost rozměrů
  • Pevnost
  • Ekologická nezávadnost
  • Otěruvzdornost
  • Protiskluzová úprava
  • Minimální nasákavost
  • Mrazuvzdornost
  • Impregnace od výrobce

 

 

Praktická povrchová impregnace dlažbu ochrání a vám usnadní úklid

Plošná a teracová dlažba TopTeramo má již od výroby na povrchu speciální impregnaci, která ji brání před poškozením, usnadní úklid, a zároveň nebrání prodyšnosti. Díky této úpravě se venkovní dlažba jen tak nepoškodí, udržuje se jednoduše v čistotě a barvy jsou dlouho krásně výrazné. Nebudete ji muset složitě drhnout, takže vám ušetří čas i námahu.

 

Velký výběr dekorů a barev

Kvalitní dlažba musí nejen vydržet poměrně velký nápor, ale také skvěle vypadat. A to venkovní dlažba TopTeramo umí. Na výběr je z mnoha krásných dekorů. Líbí se vám více dlažba tryskaná, nebo spíše reliéfní? Z obou typů můžete vybírat.

 

Slaďte dokonale dlažbu s ostatními prvky terasy

Co určitě oceníte, je možnost sladit dlažbu s dalšími prvky terasy do nejmenších detailů. Líbily by se vám venkovní květináče, schody, obkladové pásky a zahradní drť ve stylu vaší dlažby? Není problém. Vylaďte si vaši terasu do jednotného stylu k vaší spokojenosti. Květináče, teracové drtě, schodové prvky i obklady ve stejném ladění si můžete zakoupit společně s dlažbou na terasu, nemusíte je nikde složitě shánět. Realizace terasy nikdy nebyla snadnější.

 


Přidejtre svoji firmu