pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Pergoly chrání před nepřízní počasí

Perex

Moderní rodinné domy disponují prostornou terasou a zahradou, kde se v letním období odehrávají grilovací párty a dlouhá večerní posezení s přáteli.

 

Občas tyto společenské chvíle zkazí počasí – od ostrých slunečních paprsků, přes nečekaný déšť a silný vítr, až po nepříjemné ochlazení.

Ochranným venkovním prvkem je pergola. Jedná se o stylovou exteriérovou stavbu, která plní estetickou a praktickou funkci. Pod pergolou strávíte příjemné chvíle plné relaxace a odpočinku od jara až do podzimu. Pozornost byste měli věnovat nejen vzhledu, ale také kvalitě, se kterou je spjatá životnost objektu.

Majitelé zahrad do nedávna preferovali pergoly dřevěné, nicméně nyní se do popředí dostává i hliníkové provedení. Jakmile budete mít jasno v materiálu, měli byste se rozhodnout, zda se má jednat o samostatně stojící pergolu či modul přisazený k fasádě domu.

Dřevěná pergola Diamond Design

zdroj: diamonddesign.cz


Průzkum trhu aneb které pergoly doporučujeme?

Není snadné vybrat jednu společnost, která by svou nabídkou uspokojila široké spektrum klientů. Po náročném a dlouhém porovnávání jednotlivých dodavatelů jsme se rozhodli na první místo umístit pergoly od diamond design. Tato obchodní značka nás zaujala především bohatým produktovým portfoliem a pozitivními recenzemi.

Konkrétně bychom doporučili dva typy pergol z nabídky významné společnosti diamond design. V první řadě v nás vzbudila zvědavost belgická značka Brustor, která je charakteristická propracovaným systémem hliníkových pergol. Hliníkové pergoly Brustor se v neposlední řadě pyšní kvalitním konstrukčním řešením. Vypadají elegantně, nadčasově a dokonale zapadnou do prostředí zahrady.

Hliníková pergola Diamond Design

zdroj: diamonddesign.cz


Nezapomněli jsme ani na zájemce o dřevěné pergoly, kteří si zamilují pergoly italské značky Corradi. Systém stínění střechy u těchto pergol je řešený látkovými baldachýny. Více informací naleznete zde.


Přidejtre svoji firmu