pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Jak na návrh dokonalého interiéru?

Perex

Potřebuje váš interiér změnu, nebo dokonce realizujete zcela nové bydlení?

 

Pak je třeba všechno řádně promyslet, nejlépe za pomoci bytového architekta a designera. Pokud vás lákají luxusní interiéry, které neztrácejí nic na své přívětivosti, možná to bez odborníka sami nezvládnete. Využívat služeb interiérového designérství není žádná ostuda nebo přílišný přepych. Na spoustu věcí potřebujeme profesionální pomoc, tak proč ne na návrh bydlení nebo kanceláře? Do krásného a funkčního bydlení je nutné trochu zainvestovat, protože vynaložené peníze se nám vrátí v podobě naší spokojenosti. Navíc vyhovující bydlení nebudeme mít tendenci zase brzo předělávat. Proč nevyužít dokonale prostor, kombinace barev a rozmístění zařizovacích předmět? Na základě vkusných návrhů vznikají luxusní kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, jídelny, chodby i kanceláře.

Díky profesionálním návrhům interiérů využijete správně každý centimetr čtverečný dostupného prostoru. S každým klientem se návrh individuálně konzultuje a dojde k potřebným úpravám, ještě než se přistoupí k samotné realizaci. Není cílem vytvořit moderní prostor dle nových trendů, který by ale klientovi nevyhovoval. Naopak, bytový designer se bude snažit vyhovět požadavkům a životnímu stylu klienta. Potřebujeme domov, který bude útulný, nikoliv neosobní. Zkrátka výsledek musí být klientovi vytvořen na míru. Nejprve se zpracují hrubé skicy, pak vytvoří výkresová dokumentace s rozkreslenými detaily a popisem materiálů. Většina lidí uvítá i 3D vizualizaci interiérů nebo možnost prohlédnout si fotogalerie interiérů.

Jakmile máme návrh, je na čase přistoupit k realizaci luxusních interiérů. Tu si buď zařídí majitel domu sám, podle návrhu, nebo je součástí služeb. O průběh se postarají zkušení montážníci se smyslem pro detaily. Kvalitní bytový architekt tvoří řešení převeditelná v realitu dostupnými prostředky. Někdy je třeba výroba nábytku na míru nebo úprava dispozic bytu, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Co je ale nejdůležitější, moderní interiéry nesmí být pouze pěkné, ale praktické a funkční.


Přidejtre svoji firmu