pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Pořiďte si nedobytná garážová vrata

Perex

Jaká musí být správná garážová vrata? Pevná, odolná, bezpečná, nedobytná, ale i na pohled pěkná. Máte taková vrata? Pokud si nejste jistí, zamyslete se nad tím, jestli není na čase je vyměnit.

 

Jestli sháníte vrata do své nové garáže nebo průmyslového objektu, je tento článek právě pro vás. Společně se podíváme na nabídku garážových vrat od českého výrobce s dlouhou tradicí.

 

Rolovací, posuvná nebo sekční vrata?

Existuje několik typů garážových vrat a každý z nich se hodí do jiného objektu a pro jiné využití. Nejvíce používaná jsou sekční vrata, která se skládají z jednotlivých sekcí a po kolejnicích zajíždí ke stropu. Jsou praktickým řešením do klasických garáží k obytným domům a jsou prostorově nenáročné. Posuvná vrata se posouvají ke stěně garáže. Rolovací garážová vrata jsou nejméně náročná na prostor a jsou perfektním řešením pro všechny garáže. Při jejich instalaci není potřeba provádět složité rekonstrukce, ale stačí je pouze namontovat. Často jsou využívána jako průmyslová vrata.

 

Materiál a design podle vašich představ

Široká nabídka více než 2500 barev a vzorů zajistí, že si vybere skutečně každý. Provedení z kvalitních materiálů s nerezovými doplňky má dlouhou životnost. Při výrobě a instalaci je kladen důraz na přesnost. Vrata jsou vybavena všemi bezpečnostními prvky a jsou téměř nedobytná. Pokud vám přirozené zabezpečení vrat nestačí, je možné doplnit je dalšími ochrannými prvky, které zabrání vniknutí zlodějů.

 

Otevřete si z dálky

Pro otevření a zavírání vrat se používá dálkové ovládání. Existuje několik typů a můžete si vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Už nikdy nebudete muset vystupovat z vozu pro otevření garáže. Při výběru vrat vsaďte na kvalitu a dlouholeté zkušenosti s výrobou. Jedině tak dostanete vrata, která budou splňovat všechny důležité požadavky.

 

Chcete vrata? Podívejte se na kompletní nabídku garážových vrat na www.lomax.cz


Přidejtre svoji firmu