pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Dřevostavby nízkonákladové bydlení

Perex

Dřevostavby se dnes těší velké oblibě. Jedná se o pasivní a nízkoenergetické domy, šetrné jak k životnímu prostředí, tak i k peněžence jejich majitele. Pokud máte zájem nechat si takový dům také postavit, obraťte se na Alfahaus.cz.

 

Společnost Alfahaus se specializuje na nízkoenergetické montované domy, rodinné domy i komerční stavby.

 

Dřevostavby poskytují příjemné a nízkonákladové bydlení

Dřevěné nízkoenergetické domy mají mnoho výhod. Především jsou to nadstandardní tepelně izolační vlastnosti. Díky opravdu nízkým tepelným ztrátám se jako majitelé dřevostavby od ALFAHAUS můžete těšit na výjimečně nízkou spotřebu energií. Optimální vlhkosti vzduchu přispívá uvnitř k stále příjemnému klimatu. Správné konstrukční řešení zajišťuje výbornou protihlukovou izolaci. Dřevostavba poskytuje trvalou ochranu před jakýmkoliv počasím. Pro někoho možná překvapivě jsou dřevěné montované stavby typické vysokou protipožární ochranou. Výstavba dřevostaveb je ekologická díky využití recyklovatelného a přírodního materiálu, a je mnohem menší zátěží pro životné prostředí, než klasický zděný dům.

 

Jaký je rozdíl mezi nízkoenergetickým a pasivním domem?

Nízkoenergetické domy mají roční spotřebu energií na vytápění 15 až 50/kWh/m2. U pasivního domu je to méně než 15 kWh/m2 obytné plochy ročně. Pasivní domy potřebují kvalitní řešení tepelných mostů, velké solární zisky a využívá se zpětné získávání tepla neboli rekuperace vzduchu.

 

Montované domy podle přání klientů

Montované dřevostavby ALFAHAUS se projektují na míru, každý zákazník má možnost nechat si vytvořit domov podle svých požadavků a přání. Těšit se můžete na výborný poměr užitkové hodnoty a ceny domu. Využívána je nejmodernější certifikovaná technologie, která zdaleka převyšuje i ty nejnáročnější požadavky EU. Stavby jsou ekonomické, a při jejich tvorbě se využívá bohatých zahraničních zkušeností. Zákazníci mohou vybírat z projektových domů, s tím, že se počítá s individuální úpravou projektu podle přání. I z typového domu tak vzniká stavba na míru.

 


Přidejtre svoji firmu